Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Rammstein
Gerçek Adatakan
Konumİstanbul,Ataşehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Aralık 2008
2. el mesaj sayısı: 26
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 3 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yav ağzınızı tutmak bu kadar mı zor ? Emek vererek zayıflayın bu mide ameliyatıymış yok botoks çayıymış felan filan bunlar boş işler... Mesaja git »
Kilo Verme İşinden Anlayan Arkadaşlar Bi Bakar Mısınız? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Denklem şu şekilde Ağırlık antremanında 1 adım geriye gidersin Beslenmen ile 1 adım ileri gidersin Uykuylada 1 adım ileri gidersin hepsini kusursuz y... Mesaja git »
Starbucks'da kahveye 13 lira verenler gelin buraya başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Bence çok net olarak starbucks fakirler için çünkü yarım litre kahveyi 13 liraya satıyolar ve istediğin gibi içerde takılabiliyosun... Mesaja git »
Yarı SCI - FI Silah Tasarımım - SS'li başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Hocam elinize sağlık, silah mermiyi dışarı atarken niye sadece kovanı atmıyor... Mesaja git »
Vücut geliştirmede en hızlı kas kütlesi ekleyen hareketler? başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Ilk aydan beri izole hareketler yapmilmiyo mu hocam? Yani ilk ay omuz calisirkende izole hareket yapilmiyo mu zaten... Mesaja git »
8 ERKEK 1 KIZ VİDEOSU (TÜRKİYENİN GERÇEKLERİ) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Fake lacasa de papel... Mesaja git »
Alkol fiyatları(Bira 10 lira, 100lük rakı 1 gram altın!) başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Hocam merhaba Yaptınığız alkol tekelde satılan alkole göre vücudu daha fazla yorma gibi bir durumu var mı ? iyi günler... Mesaja git »
Kendini geliştirmek isteyenler için tavsiyeler başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Spor yap spor yapan insan mutlu insandır. Sanatla ilgilen varoluş sancılarına iyi gelir. Kendine değer ver, kendine değer vermezsen karşındakinden değ... Mesaja git »
Che Guevara bir Sözü başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
https://www.youtube.com/watch?v=mvLsyuRsi5U... Mesaja git »
1 paket sigaraya verilen parayla 200g biftek alınabiliyor başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
200 gr biftek parasına da bir paket sigara alınabiliyor hocam... Mesaja git »
Arkadaşları

CBA

mawoix

Eksi-1

Mobile Prof.

emreozkan37

AthenaPB
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Ve dokunuyordu yalnızlık
Hakkında

Atatürkçüler Birliği

Aşk; bir çiçeğe benzer, en güzeli bile ölür

Ergenlik çağındayken pek çok ticari şeye sahip olabilme konusunda saplantılıydım, arabalar, kıyafetler, aptalca şeyler. Şimdi bunların hepsine sahip olan biri olarak diyorum ve anlıyorum ki; bu tür yüzeysel şeyler insanı tam bir aptala çevirebiliyor. Doğu Almanya'dayken fazla bir şeye sahip değildik ama artık olmayan dayanışma duygusu vardı. Şimdi boynumuza kadar tüketim, ego ve bireyselcilik içindeyiz. Şimdi her şey arkadaşlıktan önce ticaret.

Almanyada doğan bir kız olsaydım bu adamı bulup bi şekilde evlenirdim hiç olmazsa verirdim.

Not; erkeğim :D

http://en.affenknecht.c...ght-mouth-rammstein.jpg
Kapı açık.
Ah, nasıl da çığlık atıyorlar.
Ne yaparsın?
Ne hissedersin?
Nesin sen?
Tabii sadece bir,
Hayvansın...
Kapı açık.
Ah, nasıl da çığlık atıyorlar.
Ne yaparsın?
Ne hissedersin?
Nesin sen?
Tabii sadece bir,
Hayvansın...
Birbirinizi koruyun, Kalp sızından.
Çünkü zaman çok kısıtlıdır, Birlikte olduğunuz.
Hatta siz, Bir çok yıl bir arada olsanız bile,
Bu size aynı, Dakikalar gibi gelecektir
Gönül Yarası

Koruyun birbirinizi İkililikten
535aba4ec30adf43e1930dea2bb3660a7.jpg
Orada denedikleri.
O kadar tatsız ki,
Yaptıkları.
Umutsuz değil mi?
Hissiz.
İşe yaramaz.
Onlar tanrısız

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.250