Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
B747
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Kasım 2008
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
250’den vericem. Hizlica devir islemini gerceklestirebilirim.... Mesaja git »
Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
6. Kategori 413. Blok en on siradan bilet devreeicem. Kapali ust, gise fiyati 275 liraya. Mesaj atabilirsiniz.... Mesaja git »
Satılık / PENTAX K10D SET başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Öncelikle iyi satışlar dilerim. Eğer tek satmayı düşünürseniz DA 55-300 ve tripodun fiyatını merak ediyorum.... Mesaja git »
TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin... başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaslar dun vatan'in sitesinden 50MU7000 aldim 2800 TL'ye. Indirime koyup satilanlar tesir urunu olabilir vs denmis. Kutusuna bakarim zaten, eks... Mesaja git »
Samsung MU 7000/ 7350 Kullanıcıları Kulubü başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hizli bi kararla, vatan indirimiyle 50Mu7000 aldim. Normalde cok arastiririm, bu sefer hizli oldu biraz. Umarim pisman olmam :)... Mesaja git »
5 TL'ye Süper Paket Kampanyası (24 ay Uydu - 1 TL) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaslar kurulumu kendiniz mi yapiyorsunuz? Site icinde yeni bi eve tasindim, nasil bi kurulum gerekcek cok bi bilgim yok.... Mesaja git »
Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Kapali ust 6. Kategori 413. Blok iki tane yanyana bilet devredicem, gise fiyatina. Biletler en on siradandir. Ozel mesajdan ulasabilirsiniz. Def... Mesaja git »
Ebay Alışverişleriniz, Paypal ödemeleriniz yapılır. başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Ebayden fiziksel teslimatı olmayan bi urun satin alicam. Yardımcı olabilir misiniz?... Mesaja git »
@@@@ PENTAX DSLR İnceleme ve Paylaşım Merkezi @@@@ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
PENTAX K-S2 HD PENTAX-DA L 18-50mm F4-5.6 DC WR RE 26mm/ƒ/7.1/15s/ISO 100 Makedonya'nin göl başındaki güzel şehri Ohrid'ten bir uzun pozl... Mesaja git »
DOĞA-MANZARA FOTOĞRAFLARI BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
PENTAX K-S2 HD PENTAX-DA L 18-50mm F4-5.6 DC WR RE 26mm/ƒ/7.1/15s/ISO 100 Makedonya'nin göl başındaki güzel şehri Ohrid'ten bir uzun pozlama.... Mesaja git »
Arkadaşları

northernlights

mami2173

mirac12

barbaros5050
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.125