Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
B747
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Kasım 2008
2. el mesaj sayısı: 12
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Kapalı ust 6. kategoriden en ön sıradan bilet devredicem. Gise fiyatı 220 lira, 180 liraya devredicem. Gorus acisi su sekilde: Mesaj atabilirsiniz.... Mesaja git »
Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
6. kategori kapalı ust en on sıradan bir bilet devredicem gise fiyatı altına. 220 lira gisede, ben 200 liraya devredicem. Referans icin ilanlar acm... Mesaja git »
Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Alınıyor tabiki de internetten. İnternetten almak daha iyi bence, kombine merkezinde sıra vs olabilir sonucta.... Mesaja git »
Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Gunceldir. Aninda aktarim gerceklestirebilirim... Mesaja git »
Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Aktarabilir ama suan normal biletler de satisa cikmadigi icin aktaramamistir.... Mesaja git »
Bir adet 6. kategori 418. bloktan kapali ust en on siradan bilet devredicem. Fiyat 220 lira. (gise fiyatı) Abim sehir dısında yasadigi icin onun b... Mesaja git »
@@@@ PENTAX DSLR İnceleme ve Paylaşım Merkezi @@@@ başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Haklisiniz, Flickr hep uzak geliyordu ama 500px'ten paylasmak icin kaynak koda girip fotograf linki kopyalamak gerekiyor. Hatta bu forum icin o bile y... Mesaja git »
@@@@ PENTAX DSLR İnceleme ve Paylaşım Merkezi @@@@ başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Merhaba, beni de kullanıcılara ekleyebilirsiniz. Kullandigim kamera ve lensler; Pentax K-S2 Pentax DA 50mm F1.8 Pentax DA L 55-300mm F4-5.8 ED Sigma... Mesaja git »
500px ve Instagram Kullanıcı takip hattı :) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Basliktaki cogu arkadasi 500px'ten takip ettim, ben de 500px ve instagram linkimi birakayim buraya. :) https://500px.com/sergenuysal https://www.... Mesaja git »
Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hala guncel.... Mesaja git »
Arkadaşları

northernlights

mami2173

mirac12

barbaros5050
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.078