Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
B747
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Kasım 2008
2. el mesaj sayısı: 12
Son mesaj tarihi: 15 sa. önce
Son giriş tarihi: 45 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Hala guncel.... Mesaja git »
Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Kapalı ust 418.blok en on sıradan 1 adet bilet devredicem. Gise fiyatı 125 veya 135 lira sanırım, 100 liradan devredicem. Pm atabilirsiniz.... Mesaja git »
✎ 0-150 TL Kulakiçi Kulaklık Tavsiye Başlığı / Tek Konu başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Özellikle spor yaparken (koşu / bisiklet) kullanabileceğim bir kulaklık arıyorum. Bass önemli benim için ama olmazsa olmaz değil. 100-200 lira ara... Mesaja git »
Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Ben ilk senenin kombinesini alırken normal bir kredi kartıyla (BJK kredi kartı olmadigi icin taksit yoktu) tek cekim olarak almistim, para yuklememis... Mesaja git »
Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Passo sitesinden de satıs var, satıs ofisinden de.... Mesaja git »
Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Kapalı ust 6. kategori 418.bloktan yanyana iki adet bilet devredicem. Tanesi 120 liradan devredicem. Daha once defalarca bilet devri yaptim gere... Mesaja git »
Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
6. kategori kapalı ust 418.bloktan bir adet bilet devredicem. Gise fiyatına. Devredilmistir.... Mesaja git »
Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Biletler forumdan Ramses87 tarafindan alinmistir. Sorunsuz bir alisveris oldu... Mesaja git »
Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Kapalı ust (6.kategori 418.blok) yanyana iki adet bilet devredicem gise fiyatının altına. Mesaj atabilirsiniz... Mesaja git »
Biletler satılmıstır. ... Mesaja git »
Arkadaşları

northernlights

mami2173

mirac12

barbaros5050
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.103