Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ksklii
Gerçek Adugurcan balkız
Doğum Tarihi20 Ağustos ****
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Ekim 2008
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 2 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SEAT LEON MK3/5F ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için peki şuanda kasko yok aracımda yani policem bitti henüz yaptırmadım bu olayda bir önceki kasko şirketi gü... Mesaja git »
Arkadaşlar merhaba 2015 model leon fr sahibiyim Aracımı izmir MBU dan aldım sıfır 2016.4 ayında sokka arasından çıkan bir ticari taksi sol jantıma ... Mesaja git »
SEAT LEON MK3/5F ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Merhabalar geçtiğimiz pazartesi günü teslim aldıgım leon fr +6,5" aracımın ilk iZlenimlerinmi paylaşmak istedim herkeze kazasız belasız heycanlı sürüş... Mesaja git »
selam arkadaşlar bizim connectin dreksiyonu alt kısmı çok olmak kaydıyla cevresi komple yuzuldu renk degiştirdi soluk bi hal aldı orjinal desenleri el... Mesaja git »
► AURIS FAN CLUB ◄ başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
haklısınız illaki öyledir bende 4 gün önce zavoli taktırdım bugun sabah 1050 km oldu taktıralı :) ilk kontrolüne gö... Mesaja git »
kaliteden kaçmamak için prins markası biraz pahalı degilmi ortalama 1000 tl bi fark var diger kitler ile arasında 1000 tl ye km baş... Mesaja git »
merhaba arkadaşlar iki hafta önce 1.33 auris aldım 44 bin km de aracım bir depo full yakıtla izmir şehir içi tam 730 km gitti... Mesaja git »
biz 27.000tl ye aldık ocak 2010 da şu an 32.620tl neden bukadar büyk bi artışş??... Mesaja git »
mrb arkdşlar epeydir giremiyorm iş sebebiyle bizm 2.cnnct 22000 km gldi ocakta 1 yıllı dolduruyor allhtan bir önceki gibi kusurlardan hiç biri çıkmad... Mesaja git »
Arkadaşları

josh-r
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
2011 TOYOTA AURİS 1.33
2010 FORD CONNECT 90PS DELÜX ÇÖL GRİ

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.188