Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
KuteKavun
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi19 Şubat 1994
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Temmuz 2008
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 17 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Karşı komşunun kızıyla yaşadığım olay. başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Allah seni bildiği gibi yapsın suratına zemzem suyu atayım gebani seni.... Mesaja git »
CUMALİ CEBER E İMDB DEN başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Gerçekten çok ilginç genç nesili kendi elleriyle yetiştiren garip bir üst nesil var ve bilerek genç nesilin gelişmesi engelleniyor gibi hissediyorum. ... Mesaja git »
Okul okumak saçmalıktır başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Yanlış yerlere takılıyorsunuz, ülkemizde kaç yüz tane üniversite var artık? Hepsi neden yapıldı; Avrupa birliği muhabbetlerinde onlarla aynı okuma ora... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Brezilyalılardan oluşan kadrolarımızı özledim..... Mesaja git »
Browser oyun kalmamış başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Aynen öyle, vakit geçirmelik günde 2-3 saat harcayabileceğim oyun arıyorum browserda ya dandik yada paranı sömürme peşinde.... Mesaja git »
emeklilik yaşı 72 oluyor başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Herkes 72 yaşına kadar kim yaşıyor demişte başka yere değinmek istiyorum, +40 yaşından sonra kime iş veriliyor, kim iş buluyor? Hadi bakalım.... Mesaja git »
Yani ozaman beni şuan kötü anlamda etkileyen birşey yok? Ancak bu sözleşmem bitince yeni sözleşmelerde sıkıntı olacak diye duydum. @Petegrus Valla ... Mesaja git »
Konuyla ilgili inanılmaz bilgi kirliliği var. Bende olayın ne olduğunu net olarak anlayamadım. AKN kalkacak kota aşımında ek ücret gelecek. Gece bel... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Zam'a Zam resmen..... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Bekleyin hocam bende pusudayım güzel oyun ama +40TL edecek oyun değil. 20 güzel bir fiyat oyun için. Düşsede keyifle oynasak. ... Mesaja git »
Arkadaşları

bozcan

darkest earth

D3erin

Tilki_Andrei

Kasiragii
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

PSN: KuteKavun
#SONY #PS4 #XPERIA Z2 #KAVUN #TAKOYAKI #WATANABE #ANIME
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Vodafone
Oyun Platformu
PS4
Takım
Fenerbahçe
PSN ID
KuteKavun
İşlemci
AMD

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.219