Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
KuteKavun
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi19 Şubat 1994
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Temmuz 2008
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2D online oyun arıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Oyun hakkında bilgi verebilir misiniz?... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
4-5 aydır istek listemde ve indirime hiç girmedi. ... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
@Gezmeyi Seven Adam Hocam bayağı yakın birşey gibi çok teşekkür ederim attım hemen listeye. @Hakimichi-kun Mafia serilerinide oyna... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Steam üzerinde mafya vari bildiğiniz oyun var mı? Yani tam olarak nasıl anlatsam bilmiyorum ama bir karakter yaratıp şehirleri iş yerlerini ele geçire... Mesaja git »
Steam hastalığı başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Mükemmel bir yer hocam orası. Hemen görüyorsunuz oyun daha önce indirim almış mı, almışsa % kaçtan diye. ... Mesaja git »
Steam hastalığı başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Sanırım çoğumuzda var. Bunun daha üst boyutuda var. Mesela indirim gelmiş ama eski indirimlerle kıyaslayıp analiz yapmak daha sonra tamam indirimde am... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Full DLC ile 99TL'yi buluyor ne yapsam bilemedim, arada kaldım. ... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
DLC sahip olmadan da keyif alabilir miyim hocam, strateji seviyorum.... Mesaja git »
Civilization V almaya değer mi arkadaşlar? 12,25TL şuan.... Mesaja git »
★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Doğrudur da olay demek istediğimden çok farklı noktaya gitti. Bir ürünün hatalı olma olasılığı olabilir. Bunu dile getirmekte bir suç değildir. Gamebo... Mesaja git »
Arkadaşları

bozcan

darkest earth

D3erin

Tilki_Andrei

Kasiragii
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

PSN: KuteKavun
#SONY #PS4 #XPERIA Z2 #KAVUN #TAKOYAKI #WATANABE #ANIME
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Vodafone
Oyun Platformu
PS4
Takım
Fenerbahçe
PSN ID
KuteKavun
İşlemci
AMD

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.124