Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Prequel
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Haziran 2008
2. el mesaj sayısı: 28
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Viewsonic Monitor 999 Tl başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
1000 TL'ye 24" FullHD monitor fırsat oluyormuş ha vay be, ben çok geride kalmışım. 10 yıl önce falan almıyor muyduk biz bunları?... Mesaja git »
SSD Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
970 Evo 500 GB Amazon.com.tr'de 767 TL. Bu nasıl indirim yuh yani bilseydim beklerdim.... Mesaja git »
https://youtu.be/o_pRwpTyDqw 3:20'de cihaz. 14:30'da sonuç. Alttaki harici olarak bağladığı. 300 MB/s hız almış. Kutuya da gerek yok, 3-5$'lık i... Mesaja git »
1 TB Samsung 860 Evo SATA Amazon.com'da 860 TL'ye geliyor.... Mesaja git »
SSD Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
970 Evo 500 GB geçenlerde HepsiBurada'da 880 TL'yken almadım, anakartımın sadece NVM-E M.2 desteklediğini öğrenince pişman oldum şimdi bekliyorum ki f... Mesaja git »
Ya Mcrosoft gerçekten inanılmazsın. Neredeyse 50 yıldır tek işi yazılım olan bir firma nasıl böyle kötü yazılım yapmayı başarabilir? Haydi sen ben ney... Mesaja git »
Zeiss ilk tam kare dijital fotoğraf makinesini duyurdu: ZX1 başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Yok, otomatik vitesi bayanlar kullanır demek gibi değil de, otomatik vites yarışta kullanılmaz gibi oldu. Ki bu da doğru bir şey zaten.... Mesaja git »
Zeiss ilk tam kare dijital fotoğraf makinesini duyurdu: ZX1 başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Profesyonel kesim demişsin ama IBIS'i amatörler kullanır.... Mesaja git »
Telltale Games kapanıyor başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Silverstone SG-13 | MSI H110I PRO | Intel i5 6600K | Corsair Vengeance LPX 16 GB DDR4 3000 MHz | Asus GTX 970 DirectCU Mini | Samsung 970 Evo 500 GB NVM-E | 8 TB Seagate Backup Plus

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.109