Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Dividi
Gerçek Ad 
KonumYurtDışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Haziran 2008
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 7 yıl önce
Son giriş tarihi: 6 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
TTNET AKK !!! başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Adil Kullanım Kotasının sadece TTNET te olmadığını bunun ulaştırma bakanlığı altında çalışan Bilişim Teknolojileri Kurumu tarafından korsanı önlemek a... Mesaja git »
Orijinalden alıntı: kacaksevgilim Orijinalden alıntı: Dividi İnternet servis sağlayıcınızı seçmekte özgürsünüz fakat bana göre ilinizde şu... Mesaja git »
Bilecik Türk Telekom Fiber Alt Yapı başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Orijinalden alıntı: MicroChip34 Orijinalden alıntı: Dividi Bilecik Telekomda Bahadır Bey var mühendis bu konuyu onunla konuşun , gidin bir... Mesaja git »
Orijinalden alıntı: ixs_kishi Orijinalden alıntı: BraveHeart Orijinalden alıntı: Dividi İnternet servis sağlayıcınızı seçmekte özgür... Mesaja git »
Bazı sitelere giremiyorum başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
@gomez Finish him!... Mesaja git »
İnternet servis sağlayıcınızı seçmekte özgürsünüz fakat bana göre ilinizde şubesi olmayan markaları seçmeyin, diyelim smileadsl aldınız, ilinizde şube... Mesaja git »
Bilecik Türk Telekom Fiber Alt Yapı başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Bilecik Telekomda Bahadır Bey var mühendis bu konuyu onunla konuşun , gidin bir çayını için :)... Mesaja git »
Adil Kullanım Kotası (BTK) Bilişim Teknolojileri Kurumunun koyduğu bir sistemdir internet servis sağlayıcınız buna uymak zorundadır. Şikayetlerinizi B... Mesaja git »
Yarın TTnet Fiber kuruluyor. (GPON - 100 Mbps test sonuçları yarın) başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
GPON çok kaliteli bir hizmet çok büyük bir sorun olmadıkça hizmet kesintisiz sağlanabiliyor, özellikle fiber kablonun geçtiği yerleri bina sakinleri o... Mesaja git »
Türk Telekom binamızın altına mini saha dolabı koydu! başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
T11 sistemi kurulu olan binalarda VDSL modemle çok rahat 24Mbit (8Mbit müşterisi olsa dahi) alınabilmektedir, hatta download kapasitesi 100Mbiti deste... Mesaja git »
Arkadaşları

nucLear

metin07

Sisilli

uA_emir07

labidu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
internette gördüğü her habere inanan masum köylü

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125