Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Mehmetii
Gerçek AdMehmet KIŞLACIKLI
Doğum Tarihi15 Nisan 1993
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Mayıs 2008
2. el mesaj sayısı: 153
Son mesaj tarihi: 24 gün önce
Son giriş tarihi: 21 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Gearbest Türkiye Tüm Kargo Sorunları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Bilgi için teşekkür ederim. Beklemedeyim o halde. 320 tl iyiymiş Daha önce ki alışverişlerim hiç limiti geçmemişti bu seferde hiç aklıma gelmedi verg... Mesaja git »
Gearbest Türkiye Tüm Kargo Sorunları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Aynen benim kargomda da data manifesed yazıyor. - ALJTR1802280029584 - Gearbest üzerinden ilk alışverişim. Ne demek oluyor bu "data manifesed&quo... Mesaja git »
Tokatlanan zabıta acıtasyonu... başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Bir süredir sözleşmeli olarak zabıta memurluğu yaptığımı belirtmek isterim öncelikle. Arkadaş tatlı gelen meslek ve maaş nedir ya? Afedersin de az ak... Mesaja git »
43 anahtar sattım toplam 1,5 dk sürmedi işlem tamamlanması... Mesaja git »
STEAM EN UYGUN LEVEL KASMA REHBERİ başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
İlgimi çekti :D Bu arada bu botu gördüm 28:1 ve sonra merak edip en yüksek level kim diye baktım 2222 level adam var, sonra dedim gerek yok level ka... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Selamlar. İlk siparişde ki parfümler bitti şimdi 4 adet parfüm alacağım ama 1'i bayan olacak bana fresh ve kalıcılığı yüksek olan 20-25 yaş arasına uy... Mesaja git »
★ ALİEXPRESS REHBERİ VE +1000 ÜRÜN TAVSİYESİ ★ başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
FORUM DIŞI SATILMIŞTIR. Herkese hayırlı günler, işler.... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar, Sistem yükselteceğimden dolayı belirttiğim parçalar satılıktır. İŞLEMCİ : AMD FX X8 8150 Soket AM3+ 3.6GHz 16MB Cach... Mesaja git »
Günceldir ve fiyat satışı hızlandırmak için 625 TL'ye geriletilmiştir.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Referans ilanıdır - Sapphire Amd Radeon HD7850 OC Dual-X 2GB 256Bit GDDR5
Alıcı: bennurkan
Tarih: 15 Ocak 2017; 0:51:19
Yorum
Sorunsuz bir alış veriş oldu Arkadaş baştan sona kadar çok ilgili ve alakalı davrandı Gönül rahatlığı ile alış veriş yapabilirsiniz
Genel Puan

Ürün: [Satılık]Origin Hesabı - Battlefield 3 Sadece 20TL!
Alıcı: c0d3r36
Tarih: 1 Temmuz 2012; 18:02:50
Yorum
güzel bir alışverişti gayet ilgili bir arkadaş teşekkür ediyorum.
Genel Puan

Ürün: [Satılık]Origin Hesabı - Battlefield 3 25TL!
Alıcı: CinemaG
Tarih: 6 Mayıs 2012; 17:27:26
Yorum
sorunsuz alışveriş
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.141