Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Guren Gursel
Gerçek AdGüren Gürsel
Doğum Tarihi14 Ağustos 1980
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Nisan 2008
2. el mesaj sayısı: 66
Son mesaj tarihi: 5 yıl önce
Son giriş tarihi: 5 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
McFarlane Dragons Seri 1 başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Satıldı Asus WL-700ge Download Cihazı konusunu başlattı (8 yıl önce)
Faturalı, full kutulu ve Hepsiburada.com garantisi devam etmektedir. Daha büyük kapasiteli bir download makinesi alacağım için satılıktır. Cihazda hiç... Mesaja git »
Satıldı... Yenilenmiş-Kutulu HTC P4350 konusunu başlattı (9 yıl önce)
KVK'da kasası ve ekranı yenilenmiş sıfır gibi HTC P4350 kutulu olarak satılık veya takaslıktır. Satılık fiyatı : 250 TL.... Mesaja git »
Satış İptal 17 inç oyun canavarı konusunu başlattı (9 yıl önce)
Toshiba Satellite X200-15k modeli temiz laptop satılık veya takaslıktır. Pili tamamen bitik durumdadır. Ama üründe herhangi bir çizik dahi bulmak zord... Mesaja git »
Satıldı... Philips 190B monitör 19 inç konusunu başlattı (9 yıl önce)
4-5 Senelik olan fakat düzgün bir şekilde çalışan 19 inçlik Philips monitörümü kullanmadığım için satmak istiyorum. Ekranın üst kısmında bir temassızl... Mesaja git »
Satıldı... Cowon S9 + aksesuarları konusunu başlattı (9 yıl önce)
Amerika'dan alınmış olan Cowon S9 siyah renktedir. 16 Gb belleğe sahip olup herhangi bir çiziği bulunmamaktadır. Orjinal Cowon deri kılıfı, Orjinal Co... Mesaja git »
Takaslık faturalı ve ful kutulu HTC HD2 konusunu başlattı (9 yıl önce)
Sadece Android tabanlı telefonlarla takas düşünüyorum. İsteyenler bana PM yoluyla ulaşabilir. Ürün KVK garantilidir. Faturası bulunmaktadır.Sistem Not... Mesaja git »
Takaslık/Satılık Archos 5IT 32GB konusunu başlattı (9 yıl önce)
1.5 ay önce almış olduğum ve çok memnun olduğum fakat daha üst bir model Android tablet alacağım için elimden çıkarmayı düşünüyorum. Hızlıal.com'dan s... Mesaja git »
: İriver Spinn Hakkında Bilinmeyenler başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
TV yayınları alma kısmı gerçekten fantastikmiş. Bazen onu DVB-T sistemi için yapıyorlar o da genelde Güney Kore piyasası için yapıyorlar.... Mesaja git »
: İriver Spinn Hakkında Bilinmeyenler başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
Benim de tertemiz iRiver Spinn 8 GB ve Incipio yeşil silikon kılıf satılık. İsteyenler olursa PM atabilir.... Mesaja git »
Arkadaşları

Godolphin

çeçenlideri
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.078