Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
shintai
Gerçek Adbir adam
MeslekEkonomist
İlgi AlanlarıTarımsal üretim
Konumİzmir,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Nisan 2008
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 19 sa. önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı başlıklı konuya yorum yazdı (19 sa. önce)
Bu durumun acaba doların çöküşü ve "Amero" isimli yeni bir para birimine geçiş ile ilgisi var mı ?... Mesaja git »
Hafif ticari araçta 4x4 lastiği kullanılır mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (20 sa. önce)
Tarlaya bahçeye gidilmiyorsa gereksiz bence.... Mesaja git »
SON 15 YILDA BİR TANE BİLE PASSAT ALAMAMAK başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Özel sektörde işini bilenler premium araca kavusabilir. Ortalama bir çalışan ancak rüyasında görür.... Mesaja git »
Premium araca binememek sizi uzuyor mu ? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Gelişmiş bir batı ülkesinde yaşıyor olsaydım üzülürdüm kesinlikle. Suçu kendimde arardım, o kadar uygun fiyatlı premium araca binemedigim için. Am... Mesaja git »
Yere Çöp Atan Yurdum İnsanı. başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
O cam şişe konteynerlerinin içini ıvır zıvır çöplerle dolduruyorlar genelde. Şişe yerine ne ararsan var.... Mesaja git »
Sol görüşlü seçmenin temsilcisi kalmadığı için Macron'a destek vereceğini düşünüyorum, liderlerinin aciklamasindan bağımsız olarak. Çünkü aşırı sağ... Mesaja git »
Favori aracınızın mekanik kombinasyonunu ve kasa tipini paylaşın. başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bugün gördüm yolda yürürken X6 50d. Adam farkını göstermek için resmen yavaşlayıp, bir yüklendi gaza, şaşırdım kaldım. O cüsseyi nasıl hızlandırdı ha... Mesaja git »
Konu geride kalmış, halbuki sonuçlar yavaştan belli oluyor. Macron ile Le Pen ikinci tura geçiyor. Ama Fillon az önce açıklama yapmış ve Macron'a de... Mesaja git »
2017 Dodge Challenger GT dört tekerden çekişle geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
5.0 V8 -- 37,000 dolardan başlıyor. Shelby modeli daha üstün olanı.... Mesaja git »
AUTOSHOW 2017 | ÖNE ÇIKANLAR başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Al benden de o kadar. Izmır'dekı AutoShow belki bunun çeyreği kadardı. Gıttıgıme pişman olup dönmüştüm.... Mesaja git »
Arkadaşları

EvReN 7

cavador

Kaygerya

Panthér

RutkayErg

Lord Sparhawk

Thomassee

Kerim5100
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
In my end is my beginning.
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung
Oyun Platformu
PC

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.203