Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Master_Evil
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Esenler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Nisan 2008
2. el mesaj sayısı: 23
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 5 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları19
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Fiyat / Performansı en iyi Sıfır Sedan ? (Dizel otomatik) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
dpfle ilgili sıkıntıları var sorun çıkınca garanti kapsamında değerlendirmeyip değişim için 15.000tl istiyorlar... Mesaja git »
Araç hasar kaydı sorgulama hk başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
değişen parçalar için mesaj at hocam airbag var mı yok mu ortaya çıkar, biz son aracı alırken 150 tl harcadık mesajlara ama neler gördük neler 1-2 par... Mesaja git »
Scirocco + - yönleri nedir başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
bütün polis çevirmelerinde durduruyorlar, arabayı arıyorlar, çok fazla görüyorum çevirmelerde, avrasya tünelinin girişindeki polisleri öylesine duruyo... Mesaja git »
308 1.5 BlueHDi 130 hp EAT8 ile satışa sunuldu. başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
teknik özelliklerini merak ettim fransız sitesinden baktım, 0-100 9.4sn ama asıl dikkatimi çeken fransız sitesinin teknik verilerinde bakım aralığı 30... Mesaja git »
Citroën Yeni C4 ve DS4 Kulübü! başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
hocam start-stop çalışmıyorsa çalışmasın, başka sorun yoksa uğraşmazdım... Mesaja git »
Arabanızı yıkatırken başından ayrılmayın! başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
vakit imkan olsa bende kendim yıkamak isterim arabamı ama istanbulda çok zor, mecbur iç dış yapan mekanlara veriyorum, anca köyde evdeki süpürgeyle te... Mesaja git »
Kaza yaptım. Pert olur mu? (Güncelleme: Pert kararı verildi) başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
33.000 liralık aracın tamiri için 55.000tl isteyen servis sanayide kaça yaparlardı merak ettim aracını perte çıkarmak isteyen yetkili servise çeksin... Mesaja git »
Akaryakıt İstasyonlarında Self Servis Dönemi başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
iş başa düşerse artık gece 3te gideriz depoyu fullemeye, ama bizim insanımız için fazla bi uygulama atmde parayı kabul etmiyor diye 10 kere para yatır... Mesaja git »
Citroën Yeni C4 ve DS4 Kulübü! başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
eat6 tork konventörlü şanzıman bmw'nin zf8'i gibi, baskı balata volant benim e-hdi mcp şanzımanda var eat6 ile ilgili tek şikayet okudum, o da eski 3... Mesaja git »
Citroën Yeni C4 ve DS4 Kulübü! başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
tip olarak göreceli, konfor- tüketim-performans olarak birbirine yakın araçlar edc çift kavrama olduğu için mutlaka sorun çıkaracaktır, servis fiyatla... Mesaja git »
Arkadaşları

JaSoN_

Etkisizeleman

kadtas

Atakan.A

AlbertEinstein

adigesave

udolu1905

bmwturkey

destinati0n

menesozun

Guest-AC91B499F

ImPaRaTooR

Çetooooo

fthyrr1976fy

Ferguson66

Sinekli Bakkal

rodney196

YANAN KÖPEK

Administrator48
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Citroen
Operatör
Vodafone
ISS
Superonline
Takım
Galatasaray
TV
LG
Dünyadan Futbol
Manchester United FC

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.578