Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
wh4t3v3r
Gerçek Aderdem altunkaynak
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Mart 2008
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Ekstra bir iş yok. Ama düzgün ve hesaplı yapılan bir iş var. Onu belirttim.... Mesaja git »
Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Arkadaştan aylık üyelik aldım. Hemen kullanıcı adı ve şifreyi paylaştı.... Mesaja git »
Grundig SM 3630 Fresh Fit Smoothie Blender 137 tl başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Buz kırıyor mu acaba... Mesaja git »
Alamadan satışa kapanmış, kaçırdık.... Mesaja git »
## Yatak Tavsiyeleri ## başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Merhabalar Orta sert yatak almayı planlıyorum. 3500 TL'ye kadar olan yatakları gidip denemem sonucunda 2 yatak arasında kaldım. Yatsan Continental ve ... Mesaja git »
Kaptim 1 adet tesekkurler... Mesaja git »
Aşırı Tere Dayanıklı Bayan Saati Tavsiyesi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Herkese iyi forumlar Nişanlıma bayramda saat almayı planlıyorum. Ama bir rahatsızlığı var. Elleri aşırı terliyor. Bu yüzden 25 yaşına kadar hiç saat k... Mesaja git »
Aşırı Tere Dayanıklı Bayan Saati Tavsiyesi konusunu başlattı (2 yıl önce)
Herkese iyi forumlar Nişanlıma bayramda saat almayı planlıyorum. Ama bir rahatsızlığı var. Elleri aşırı terliyor. Bu yüzden 25 yaşına kadar hiç saat k... Mesaja git »
Yeni Evlenecek çift için ÖTV indirmi Paketi oluşturabilir misiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Yakın bütçelere sahibiz ben kafamda sadece markaları belirleyebildim. Buzdolabi Siemens, çamaşır ve bulaşık makinesi electrolux.... Mesaja git »
Yeni Evlenecek çift için ÖTV indirmi Paketi oluşturabilir misiniz? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Arkadaşlar merhaba, Bir kaç gündür bu forumda Beyaz Eşya için araştırma yapıyorum kafamda az çok bir şeyler oturabildim. Yeni evleneceğiz ÖTV indiri... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109