Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
woundedknee
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Nisan 2005
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 3 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Amd 16 ve 32 çekirdek işlemcirini Haziran ayında piyasa sürecek Server pazarı lideri Amd olacak görünüyor... Mesaja git »
+1 Aynen... Mesaja git »
ryzen sonrası 7700k alinir mi? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Nzxt extension kit geldi paket içeriğinde Hue+ ile bağlamak için 50 cm bağlantı kablosu yok. Coraxalpha ile iletişime geçtim dedim böyle böyle kablo... Mesaja git »
Ryzen 1700x 4ghz vs 7700K 5ghz Bence bi izleyin başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Aynı Ramler sıradaki siparişim olacak,Samsung 960 EVO 500GB alındı ve geldi Hepsiburadadan yeni indirimi bekliyorum tekrar, olmazsa plase olarak... Mesaja git »
Ryzen 1700x 4ghz vs 7700K 5ghz Bence bi izleyin başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Şimdi olay şöyle mi oldu? Ryzen 1800x alıyorsun 500$ veriyorsun çok çekirdek kullanan uygulamalarda 1000$ fiyatlı 6900k ile kapışıyorsun Öve öv... Mesaja git »
Nzxt kraken x62 biraz daha güçlü 1050 rpm de ideal çalışma ve sessizlik... Mesaja git »
Ryzen 1700x 4ghz vs 7700K 5ghz Bence bi izleyin başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Şimdi yeni moda işlemcinin gücünü 720p çözünürlükte gör oldu İnidirimi yakalarsan 820 Tl fiyatla Gskill 16 gb rgb Tridentz 3600 mhz alma... Mesaja git »
NVIDIA Titan X , GTX 1080 Ti , GTX 1080 , GTX 1070 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
378.78 sürücüsüne geri döneceğim bende, aylar sonra çıkan en stabil olan sürücü budur diyorum... Mesaja git »
AMD RYZEN (ANA KONU)(Ryzen 5 gümbür gümbür geliyor) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
1080 ti ile çalıştırırlar hatta sli yaparlar,o zaman görürsün Büyük ihtimalle 1600x vs 1800x karşılaştırmaları olur. 12 Nisan tarihinde çoşar bu... Mesaja git »
İşlemci alacağım ryzen 1700 ya da Intel 7700k?? başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
http://www.eteknix.com/ryzen-vs-intel-gtx-1080-ti-showdown-revisited-more-resolutions-overclocks-games-tested/ Özellikle finaldeki değerlendirme bu... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.352