Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
woundedknee
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Nisan 2005
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Veee Bomba Haber!!!: Yeni Ryzen 2lerde saat hızı artışı başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Yok böyle monitör l MSI dengeleri değiştirmek istiyor başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Benim Nzxt Aer Rgb kasa fanları da Cs:Go oyunda renkleri ile canın ne kadar kaldığını,bomba kurulduğunda sarı alarm verip,bip bip sesleri hızlandığınd... Mesaja git »
AMD RYZEN 2 (EFSANE LİDERLİK İCİN YENİLENİYOR)ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Mavi ekran ne,yıllardır görmüyorum.... Mesaja git »
Microsoft'tan kritik hata: Meltdown ve Spectre yamaları sorunlu çıktı başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Çöp Fx 6200 işlemci var bende,mavi ekranı ne windows7 ne de windows10 kullanırken gördüm,yamaları aldım makinada en ufak bir değişim gözlemlenmedi. 1 ... Mesaja git »
Amd;bugün ne kadar etkilendiyse çıkmasına az bir süre olan yeni seri Ryzen işlemcileri o kadar etkilenir. Tahminimce hazırdır zaten işlemciler,seri ol... Mesaja git »
14 dakikalık Türkçe videoyu Donanımcı Baba yapmış,izlesinler açıklamalar nefis. En başından beri kasıtlı yapılan iş bu,yıllarca bilgi erişimini sağlam... Mesaja git »
Bu açıdan bakın olaya,Türkçe olarak.... Mesaja git »
Bu açıdan bakın olaya,Türkçe olarak.... Mesaja git »
i5 8400 ün Ryzen 1600 den iyi olduğu yalanı başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Vatan indiriminde R5 1600 780 Tl,8700k 1780 Tl fiyatla satıldı. 144 fps altını da bir zahmet görmesin ki konu başlığı 8400 ile 1600 kıyaslaması zaten.... Mesaja git »
Türkiye'deki En İyi 8 Termal Macun Kapışıyor [ Vol. 2 ] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bende sıvı metal olanından alacaktım ama iletkenlik olayı yüzünden gözüm kesmedi. MasterGel Nano aldım.Zotac gtx 680 Amp! ekran kartı 72 derecede çalı... Mesaja git »
Arkadaşları

AnadoluEfes

Cedar Block Piru

LeviGerman
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.110