Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
shephard16
Gerçek AdSemih Güzey
Doğum Tarihi12 Eylül 1991
MeslekÖğrenci
İlgi AlanlarıSpor, Bilgisayar
Konumİstanbul,Sarıyer
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Ocak 2008
2. el mesaj sayısı: 66
Son mesaj tarihi: 12 sa. önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[GEÇMİŞTEN ♫ ♪♪ TÜRK ♫ ♪♪] başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
hocam merhaba. istanbulun tarihi bir bölgesinde tarihi bir işletmemiz var. 1973 kuruluşlu. ben de buraya uygun 70'ler ve öncesi'nin şarkılarını topluy... Mesaja git »
Yolda El Ele Yürüyen Çifte Saldıran Varlık başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
çok afedersiniz ama kızda da mallık var. şu kavgalarda en uyuz olduğum şeyler erkeğin yanında olmaya çalışan kızdır. git arkada bekle. green street... Mesaja git »
Galatasaray'a Penaltı Veremediler ! başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
32. hafta osmanlıspor maçında kale önünde sneijder'in ayağına basılan pozisyonu da eklersin kardeşim.... Mesaja git »
Hat Değerlerini Yorumlatmak İsteyen Gelsin - Tartışma Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Dinlemedeyim hocam ... Mesaja git »
BİM'den aldığım sütün içinden çıkan YARATIK! Resimli! başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Doğrudur. Düşüncene saygı duyuyorum. Çok merak ediyorum karşına çıkan tüm kusurları resmiyete taşıyor musun? Mesela yolda gidiyorsun asfaltta bir çuku... Mesaja git »
BİM'den aldığım sütün içinden çıkan YARATIK! Resimli! başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
uht kutuların içindeki hava nereden geliyor o halde? sıktığımız zaman içine göçen biraz şişkin duran o have neden uht kutunun içinde? veya kapağı açtı... Mesaja git »
gıda mühendisi bir arkadaş çıkabileceği ihtimalinin hangi durumlarda olabileceğini anlatmıştı 1-2 sayfa önce. böyle bir ihtimal düşük de olsa var.... Mesaja git »
Bu arada A-101'den birşah süt aldım enfes bir süt sanki sabah inekten sağılmış gibi tavsiye ederim.... Mesaja git »
süt böcekten çıktı. bim'i bardak için dava ediciğim.... Mesaja git »
bardak ters duruyordu dibinde ölü olarak yapışamaz diye düşünüyorum.... Mesaja git »
Arkadaşları

tiCCky

R0dosto

mega_north
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
LOL
LeBlanc, Talon, Galio, Riven, Garen, Graves, Yorick
Hakkında
twitch.tv/eranex

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.090