Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Ergin.
Gerçek AdErgin BOZKURT
Doğum Tarihi17 Aralık 1991
Meslekİstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı
İlgi Alanlarıweb tasarım
Konumİstanbul,Kağıthane
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Ocak 2008
2. el mesaj sayısı: 759
Son mesaj tarihi: 24 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları27
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Selamin aleykum dostlar. Hattimi aveadan Vodafone taşıyacağım. 750-1000 dk sms çok onemli degil 2-4gb internet olsa yeter faturali uygun hangi tarife ... Mesaja git »
İmaj alma export işlemleri Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince yapıldığından bu süreç uzun sürecektir. Telefonun imajı alındıktan sonra... Mesaja git »
Numaramı vodafone taşıyacağım. Tarife önerirmisiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Değerli dostlar öncelikle cevaplarınız için teşekkür ederim. Hattım faturalı bahsettiğiniz faturasızdan faturalıya geçenlere mi? Eğer faturalı avedan ... Mesaja git »
Numaramı vodafone taşıyacağım. Tarife önerirmisiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ustadim ilgin için tesekkur ederim yasim 26 tutmuyor lakin bi dönem25 yaş altı tc ginderiyorduk freezone oluyorsa kuzenden temin edebilirim... Mesaja git »
150/20tl n11.com kuponuna ihtiyacım var konusunu başlattı (bir ay önce)
n11.com'dan alışveriş yapacağım. 150/20 tl kupona ihtiyacım var. Kullanmayacak arkadaşlar varsa rica ediyorum. Referans talebini kabul ederim. Şimdide... Mesaja git »
termostat arızalı olabilir mi? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Termostat mı müşür mü? konusunda tereddüt ettim. Termostatı değiştireceğiz.yardım için teşekkür ederim.... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar eylül ayında avea taahhütüm bitecek. Malum avea heryerde çekmemekte.Ucuz yollu vodafone numara taşıyanlara özel tarife önerirmisini... Mesaja git »
termostat arızalı olabilir mi? konusunu başlattı (bir ay önce)
Selamın aleyküm arkadaşlar. Linea 1.6 aracımın yağ soğutucusu arıza yapıp motor suyuna yağ karıştırıyordu. Neyse hallettik değiştirdik. Bu değişim son... Mesaja git »
Trafik, kasko, konut, işyeri poliçelerinde %10 indirim başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Merhaba zorunlu trafik sigortasında taksitlendirme oluyormu hocam ve taksitlendirme oluyorsa peşin fiyat üzerinden mi yoksa bir miktar faiz işliyormu ... Mesaja git »
n11 1000/50tl indirim çekine ihtiyacım var konusunu başlattı (3 ay önce)
Selamın aleyküm arkadaşlar n.com üzerinden 1000 tl üzeri bilgisayar bileşeni alacağım haftonu çekleri bugün bitiyor kullanmayacak olan varsa hayrına t... Mesaja git »
Arkadaşları

Rapator

ozyoldas

WOWOZANGE

ClioSS

frarslan

hergele23

lordofnoldor

Kami-sama

Erman

ne bilim ben ya adamı

superms

cengaver029

eudomania

rebay

kachus

Janti

Adorer

.:MsT:.

arda1811

1simon1

sefaklc

codalp

Akadias

karam1977

Ahmet©

mikropzoft

khedira_34
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Nasıl yaşarsanız,öyle ölürsünüz, nasıl ölürseniz öyle dirilirsiniz.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
sistem
Hakkında
Fikrin ne ise zikrinde odur. Üzülme! İstediğin bir şey olmuyorsa, ya daha iyisi olacağı için; ya da gerçekten de olmaması gerektiği için olmuyordur...(Hz.Mevlana) Adalaet Mülkün Temelidir.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.250