Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
archers28
Gerçek Adkemal okcular
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Ocak 2008
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 3 yıl önce
Son giriş tarihi: 3 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
http://m.aliexpress.com/item/32515804622.html Arkadaslar bu ürün gelirmi sizce? Nasil bir ürün yorum alabilirmiyim.İse yararmi bu kadar para verm... Mesaja git »
+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
http://m.aliexpress.com/item/32515804622.html Arkadaslar bu ürün gelirmi sizce? Nasil bir ürün yorum alabilirmiyim.İse yararmi bu kadar para verm... Mesaja git »
Satılık Pasaport Kayıtlı Htc One X başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
ürünü satma sebebiniz nedir acaba?... Mesaja git »
SAMSUNG 2011 D SERİSİ MODELLERİ; 3D LED TV [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
arkadaşlar bende samsung d6500 3d led tv var yanlız tvde sürekli otomatik kapanmayla ilgili problem yaşıyorum.belli aralıklarla ekranın sağ köşesinde ... Mesaja git »
Yeni Samsung 2011 D Serisi Modelleri; 3D LED TV [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
merhaba arkadaşlar bende 40 d 6500 led tv var benim sorunum şu televizyonu kapanmaya ayarlamadığım halde sürekli tvniz 60 saniye sonra kapanacaktır di... Mesaja git »
Yeni Samsung 2011 D Serisi Modelleri; 3D LED TV [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
samsung 40d6500 led tv de show tv'yi izleyemiyorum.Frekans doğru ama çıkmıyor frekans değerinin 2 numara fazlasını yazdığımda sinyal kalitesi 100 oluy... Mesaja git »
arkadaşlar selamlar 3 gün önce ist bilisimden samsung 40 d 6500 aldım ama kanalları istediğim sırada bir türlü dizemedim.mesela 1'de trt1 olsun isity... Mesaja git »
===>HTC Desire HD | Ana Konu<=== başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
arkadaşlar oyun ve program paylaşımı yapılan bir sayfa vardı ama şimdi bulamıyorum.bildiğiniz bir yer varmıdır acaba ?... Mesaja git »
Arkadaslar selamlar bir sorunum var yardiminizi istiyorum telefonumda 3 dakikalik bir videom vardi bugüne kadar bugün baktiğimda kendi kendine silinmi... Mesaja git »
Arkadaslar selamlar bir sorunum var yardiminizi istiyorum telefonumda 3 dakikalik bir videom vardi bugüne kadar bugün baktiğimda kendi kendine silinmi... Mesaja git »
Arkadaşları

StephenSaunders
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
•••░║★★★ HTC Desire HD Kullanıcılar Kulübü [ Destek | Bilgi ] ★★★║░•••

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.082