Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
NuTeRX
Gerçek Ad... ...
Doğum Tarihi2 Temmuz 1993
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Mart 2005
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 20 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları33
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ABD'de Asgari Ücret Kiraya Yetmiyor başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Güzel kardeşim kira dediğin şey insanların gelirine göre belirlenir zaten. Serbest ekonomik modelde şehir merkezlerinde ucuza kira ASLA bulamazsın.... Mesaja git »
ORC araştırma son anket çalışmaları başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Yettiği için kaybediyor olabilirler mi? Kurduğun cümlede mantık var mı?... Mesaja git »
Akrep gibisin kardeşim, korkak bir karanlık içindesin akrep gibi. Serçe gibisin kardeşim, serçenin telaşı içindesin. Midye gibisin kardeşim, midy... Mesaja git »
53 bin suriyeli yerel seçimlerde ülkenin kaderine etki edecek! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Muhahhaa hhaha diye gül sen. Milliyetçiliği ayaklar altına alın, ülkenin nüfus yapısını değiştirin üzerine de gülün. Ne kadar pişkinsiniz...... Mesaja git »
Petekleri Temizleyin başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Peteği açmaya yaran iki düğme var. Birisi yukarıda birisi aşağıda. Üst tarafta olanın altında (alt tarafta olanın hizasında) kör bir tıpa var. Önce ko... Mesaja git »
Petekleri Temizleyin başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Boşaltma değil sadece. İçini yıkadım diyim. Akan sudan geriye kalan fotoğrafta. Lazımsa anlatabilirim nasıl yspılacağını. Performans %500 arttı.... Mesaja git »
Bugün Toyzz Shop' ta poşete 0,90 kr. ödedim! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Amaç zaten almamanı sağlamak.... Mesaja git »
Petekleri Temizleyin konusunu başlattı (bir ay önce)
Merhaba arkadaşlar. Faydasını gördüğüm için söylüyorum. Benim ev 60 derecede yakmama rağmen hiç ısınmıyordu. Kapşonlu kazak ile geziyordum. Öyle olunc... Mesaja git »
Müjde, Devlet memurları’nın yemeklerine güncelleme başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hastanenin verdiği yemek yenmeyecek biçimde gerçekten. Her öğünümü dışardan yemek zorunda kalıyorum.... Mesaja git »
02.02.2022ye mesajımızı yazalım. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Selam başasistanım. Çocuk var mı? Votkaya devam?... Mesaja git »
Arkadaşları

diablo2

KöfteSuyu

Eddie The Head

asil_13

Peyloride

j&j

GoSSgO

Sedat.

Mishakal

Chidori

lord44

dolucana

DaYWaLkeR

The Player

EfendiAdam

hitman284

Çalışan Ağustos Böceği

SiCreAM

Rodzina

Atalay`

Sircap

Eowina

IndoHouse

Live Free or Die

Themistokles

WRRKRR

firtilli

antisiyonist.

Abradolf Lincler

Abdulhak Hamit

zero fear

Komünistadam

lyscii
Pano

Sedat.
4 Eylül 2010; 5:32:00
Yaşının gösterdiğinden daha olgun düşünebilen, Anlayışlı, Karşısındaki ile aradaki mesafeyi her zaman korumayı başaran, Gayet zeki ve Yardim seven bir Kardeşimdir.. Şu koskoca Donanım Haber Forumlarda Kimsenin referans bölümüne yazmadım bu zamana kadar, ama Çağdaş kardeşimi es geçemedim.. Varın Siz düşünün bu yaşında ne kadar düzgün bir insan olduğunu..
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

İnsan kahkahalarla güldüğü zaman, kabalığı ile tüm hayvanları geride bırakır.
Köleler, gerçek yaşamdaki güçsüzlüklerini unutmak için, bir ideale veya bir kurmaca tanrıya gerek duyarlar.
Gür ırmaklar kendileriyle birlikte bir çok çakıl ve çalı çırpıyı da sürükler; güçlü ruhlar da bir çok aptal ve mankafayı.

Hakkında

Günlerden birgün idi, Tanrı dolanıyordu. / Baktı bir ağaç gördü, göğe tırmanıyordu. / Garip bir ağaç idi, dalsız budaksız idi. / Tanrı bunu görünce kendine şöyle dedi: / "Çıplak kalmış bir ağaç, böyle dalsız budaksız, / Zevk vermiyor gözlere, görünüşe göre pek tatsız." / Tanrı yine buyurdu:"Bitsin dokuz dalı da!" / Dallar çıktı hemence, dokuz budağı da. / Kimse bilmez Tanrı'nın düşüncesi ne idi, / Soylar türesin diye şöylece emir verdi: / "Dokuz kişi kılınsın, dokuz dalın kökünden, / Dokuz oymak türesin dokuz kişi özünden."

Köleler, gerçek yaşamdaki güçsüzlüklerini unutmak için, bir ideale veya bir kurmaca tanrıya gerek duyarlar.
Gür ırmaklar kendileriyle birlikte bir çok çakıl ve çalı çırpıyı da sürükler; güçlü ruhlar da bir çok aptal ve mankafayı.

Beni anlamıyorlar: Ben bu kulaklara göre ağız değilim.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.297