Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Saralonde
Gerçek AdUğur Babur
Doğum Tarihi7 Eylül ****
MeslekÖğretmen adayı
Konumİstanbul,Küçükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Ocak 2008
2. el mesaj sayısı: 20
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
YANIYOR HAT DEVİR ÜCRETİ 10.75 TL OLDU başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu – BTK tarafından gelen müşteri şikâyetleri ve alınan mahkeme kararı ile Cep Telefonu Görüşme Ücretleri, A... Mesaja git »
Çek Satış & Takas Bölümü başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Cinemaximum Sinema kodları 3 adet var elimde. Her biri 7 tl. Emin değilim ama 3d de geçerli olabilir. Detaylar için mesaj atın görüşelim.... Mesaja git »
CarrefourSA Tablet Çikolatalarda 1 Alana 1 Bedava 2018 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Değil sanırım çünkü kasada indirim uygulanmadı. Görselde de mevcut Toblerone ama anlamadım.... Mesaja git »
CarrefourSA Tablet Çikolatalarda 1 Alana 1 Bedava 2018 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Geçen hafta sonu paşabahçe ürünlerinde %50 indirim vardır bazı ürünlerde de 1 alana 1 bedava vardı ama hala devam ediyor mu bilmiyorum.... Mesaja git »
2 fiş yükledim tutarlar birebir aynı ve peş peşe diye heralde ikisinin aynı olduğunu belirtip geçersiz mesajı attılar. Kaç gün oldu 2 kez yazdım dönen... Mesaja git »
aliexpres 60/59usd indirim başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Bidolubaskı 100 Kartvizit 1TL | Ücretsiz Kargo başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Ödeme kabul etmiyor nedense -_- O kadarda tasarımla uğraştım.. Neden olabilir enpara ve işbankasıyla denedim.... Mesaja git »
Teknosada peluşlar YANIYOR.... başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
cuma günü 3 tane peluş aldım bende mağaza teslimatlı gittiğimde ürünler kalmadı iptal edilir dediler -_- ama fiyatlar mağazada da geçerli olduğundan v... Mesaja git »
honda hrv tavsiye edermisiniz?? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
arkadaşlar bende 4x4 merakı var hondanın hrv modeli keseme uygun geldi kullanan ve hakkında bilgisi olan arkadaşlar beni bilgilendrrse sevinirim ... Mesaja git »
Karavan/Karavancılık Hakkında Bilgiler başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Merak ettiğim bir konu var şöyle bir araca aynı görseldeki gibi içini düzenlesek ahşap kaplama yapsak trafikte veya muayenede nasıl bir sorun yaparlar... Mesaja git »
Arkadaşları

fLaVa

ardaalisahin

Mr.Darkness

sidarta_77

zigaro

Huzur İzlanda

ednolaras
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Nerf Gun Seti
Alıcı: fLaVa
Tarih: 7 Eylül 2016; 23:00:04
Yorum
İmza
Sistem ve Tercihleri
World of Warcraft
wow
Ses Sistemi
Logitech

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.141