Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
emre_virüs
Gerçek Ademre
Doğum Tarihi26 Ocak ****
MeslekMakine müh.
KonumTekirdağ,Çorlu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Ocak 2008
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 14 sa. önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ASELSAN'ın uzaktan kumandalı silah sistemi Nefer'e talipler var başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
Niye millete akpli nefer diyorsun? Link yolla da bakalım israilden mi almışlar. Samson dediğin firmanin ürünlerini Otokar kullanıyordu (Devlet yerli ü... Mesaja git »
GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
GM den bağsediyoruz, Hepsi sorunluydu "Batarya yarım gunu cıkmıyor ve işlemcı kısmı cok/sürekli ısınıyor" yazdım... Mesaja git »
GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Yarın telefonun garantisi bitecek, Gonderdim gecen hafta ve ekran, tuş takımı, hoporlor, batarya değiştirttim 1 yıl daha idare eder heralde... Mesaja git »
Bir dönemi kapattık, TurkNet’ten Herkese AKN’siz Internet başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Hocam şu altyapı işinede bir el atın, eveden alabildiğim hız zaten yavaş. 150GB akn yi nolmal sartlarda bitmiyordu. Walla benim eve kadar bir kablo çe... Mesaja git »
GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Yok.... Mesaja git »
GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
çift tıklama ıle kapatan birçok uygulama var ama açma konusuna gelırsek bizim telefonda bu donanım yok.... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Aykut Kocaman'ı Aziz'i görünce daralıyorum beyler. Vardar'a elenmeyi kendilerine yakıştırıyorlarsa devam etsinler böyle.... Mesaja git »
Aynı filmlere neden birdaha türkçe seslendirme yapıyorlar? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hort olmasın ama şuan sharlock holmes yayınlanıyor ve sinemadaki dublaj dan çok farklı ve bence gerçekten kötü olmuş, kelimelerin bile farkli sankı sı... Mesaja git »
Hocam Şubedeki görevli Sevk Başlangıç Tarihinden itibaren asker olduğumu söyledi. Sevk bitis tarihi ise birliğine teslim olman gereken tarihi gösteri... Mesaja git »
Dostum 2. Döneme kalmışsın sülüsü ağustos ayında aldığında Katılma Tarihi yazar O tarihte birliğine teslim olursun.... Mesaja git »
Arkadaşları

atobaba

Fraulein

EneSerhat

veliusta

xxSpecter
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
.Çift kişilik hesap.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
BMW
Mobil cihaz
HTC
Operatör
Vodafone
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Ses Sistemi
Logitech

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.168