Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
emre_virüs
Gerçek Ademre
Doğum Tarihi26 Ocak ****
MeslekMakine müh.
KonumTekirdağ,Çorlu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Ocak 2008
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 23 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Tai yazısından mıdır nedir gözüme çok hoş gözüktü. Bundan iyi ekmek yiyeceğiz inşallah.... Mesaja git »
Milli Savaş Uçağımız TF-X'in Savunma ve Silah Sistemleri başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Kale Havacılık RR ile TF-X projesine motor geliştirmek için ortaklık kurdu.... Mesaja git »
Vestel, Toshiba’nın satın alınması için teklif hazırlığında başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Otokar'ı eleştirenlerin benzer siyasi görüşlere sahip olması beni kuskulandiriyor. Amaç üzüm yemek mi yoksa bağcıyı dövmek mi? Sanayicilerimizin kol... Mesaja git »
Ben hiçbir zaman %100 milli demedim zaten ürettiğimiz ürünlerin bile kritik sistemlerinin çoğu yurt dışından temin ediliyor. Zırhlı araclarimizin zırh... Mesaja git »
Siyasetçilerin oy devsirmek için yaptığı şeyleri elestirmek son derece doğru ve haklı bir tutum. Haksız ve yanlış olan ise bu eleştirilerin proje... Mesaja git »
Kardeş ülke daha iyi olacaksa kabul beraber dalga geçelim Yaptığınızın zerre faydası olsa haklısınız diyecem de bir şey yapmak isteyeni de küstürüy... Mesaja git »
Arkadaslar niye her konuda taraf olmak zorunda hissediyorsunuz kendinizi yok sağ yok sol bu kadar cahil olmayın be kardeşim.... Mesaja git »
Mtu'lu yetkililer idef fuarında ziyaretçilerin motor tedariği konusundaki sorularına herhangi bir problem yok diye cevap vermiş. Tabii burası Türki... Mesaja git »
Atatürk’ün Bilinmeyen Notları Gün Yüzüne Çıkartıldı başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Türk alfabesini terkedip arap alfabesine geçince sorun yok Tam tersini yapınca voooovv... Mesaja git »
abdden pkkya 40 abrams ve 250 zırhlı muharebe aracı başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Arkadaşlar içerde birbirimizi yiyebiliriz ama bu konu memleket meselesi bari burada birlik olun ülkenizi ezmeye yer aramayi bırakın ya.... Mesaja git »
Arkadaşları

atobaba

Fraulein

EneSerhat

veliusta

xxSpecter
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
.Çift kişilik hesap.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
BMW
Mobil cihaz
HTC
Operatör
Vodafone
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Ses Sistemi
Logitech

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.188