Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
emre_virüs
Gerçek Ademre
Doğum Tarihi26 Ocak ****
MeslekMakine müh.
KonumTekirdağ,Çorlu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Ocak 2008
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 21 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Ekran çözünürlüğünu kaçta kullanıyorsunuz, İlk aldığımda FHD idi ama WQHD de ekran daha canlı, ama batarya kullanımı nasıldir acaba... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 gün önce)
Voltenşn zor bi olayı yok. Ses kalitesi hakaten farkediyo. İlk mesajda metin içinde olan dosyayı şndirip flasha atın. Recovery de başlatıp flasdaki d... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
hocam bilgi için teşekkürler, yine de 2400 e yakın cıkmaması normal mı sizce. (3,8*3200)/9V olarak işlem yapsak 1350 sonucu cıkıyor, bu hesabı yapsak... Mesaja git »
Arkadaşlar telefonu şarj olurken ölçüm yaptım (kucuk mAh ve V değerini olçen alet ile) 1:20 saat te %6 dan %99 geldi ve sadece 1382 mAh ölçtü. Batary... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
arakaşlar bu bildirim ışığı kılıfın kapağı kapalı ikende de yanmıyor kaagı acık bıraktıgımda da yanmıyor, Bildirimleri siz nasıl görüyorsunuz... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Mıknatıs olmamasını bende garipsedim hocam, dediğiniz siteye baktım ama ekran korumak için film falan göremedim. Ekranı korumasız kullansam mi ama çok... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Telefonu daha çok sol elle kullanıyormusum, telefonu alınca fark ettim.... Mesaja git »
Telefonu uzun süre kullanan arkadaşlar, İçinden çıkan kılıfi kullanırken istemsiz arkaya kıvırıyorum, iki elle kullanmak için. Sizde bir sorun ya... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Teşekkürler hocam, bence Volte kapalıydı ilken bile ses gayet iyi, çok ta gerekli birşey gibi gelmedi bana... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Beyler bende bu telefonu aldım, kargoda. Form u oluyorum da Volte olunca ne oluyor? (şuan kullandığım telefonda yok ve hiç eksikliğini hissetmedim)... Mesaja git »
Arkadaşları

atobaba

Fraulein

EneSerhat

veliusta

xxSpecter
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
.Çift kişilik hesap.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
BMW
Mobil cihaz
HTC
Operatör
Vodafone
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Ses Sistemi
Logitech

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.117