Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
usonay
Gerçek AdUgur SONAY
Doğum Tarihi10 Eylül 1984
MeslekJeoloji Mühendisi
Konumİstanbul,Kağıthane
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Aralık 2007
2. el mesaj sayısı: 21
Son mesaj tarihi: 10 ay önce
Son giriş tarihi: 28 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (10 ay önce)
★★★ Samsung Galaxy Note 8 Ana Konu ★★★ Note8 hakkinda daha gelismis bir web arayuzu icin resmi Turkce sitesi : N... Mesaja git »
Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU başlıklı konuyu favorilerine ekledi (10 ay önce)
⚠⚠⚠BAŞLAMADAN EVVEL DİKKAT⚠⚠⚠ CEVABI İÇERİĞE EKLENMİŞ SORULAR KAALE ALINMAYACAKTIR!.. BU NEDENLE SORU SORMADAN ÖN... Mesaja git »
iTunes Playlist Taşımak (NB to NB) konusunu başlattı (11 ay önce)
Merhaba arkadaşlar, Yeni laptop aldım ve eskisindeki verileri ona aktarıyorum. iTunes deki uygulamaları falan "belgelerim" deki music klasörünü aynı y... Mesaja git »
MSI GE73 7RD-013XTR vs MSI GE73VR 7RE-085TR başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
İyi günler, Ürün aldınız mı? Bende "MSI NB GE73VR 7RE(Raider)-084XTR" almayı düşünüyorum ama kararsızım..... Mesaja git »
Jack Jones mu Quechua SH500 mü ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Jack & Jones daha iyi bir seçim olur... Mesaja git »
THE ELDER SCROLLS ONLINE [PS4 ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
http://i1.wp.com/www.cgmeetup.net/home/wp-content/uploads/2013/01/ElderScrollsOnline2.jpg PS4 deözel içeriklerle geliyor resmen açı... Mesaja git »
Beyler acil hangi 3 in 1 montu almalıyım ss içerde başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
The north face ;)... Mesaja git »
Amazon İkinci El Satış başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
Amazon linki vermek size kalmış bir şeydir, konu sahibinin bununla bir alakası yoktur.... Mesaja git »
Arkadaşlar, dünden beri telefon bir garipleşti. Telefonu sessiz moda alıyorum sonrasında bir süre sonra kendiliğinden ses açılıyor normal moda geçiyor... Mesaja git »
Telefonu aldığım günden itibaren "Sony Xperia Z5 Kılıf Ultra Hybrid - Space Crystal" kullanıyorum 2 sene bitmek üzere, hiç bir sıkıntı yaşamadım hatta... Mesaja git »
Arkadaşları

BlackBeasT

yassu

acesofhigh

berke_34

Updateman
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Kısaca US
UK PSN: USonay
TR PSN: USonayTR

SONY XPERIA™ Z5 | Graphite Black
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MSI GE73VR 7RE
Otomobil
BMW
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Türk Telekom
Oyun Platformu
PS3, PSP
Notebook
Toshiba

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078