Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
freeze-bee
Gerçek Adbülent demir
Doğum Tarihi9 Şubat 1986
Meslekuzman yardımcısı
İlgi Alanlarıinternet,nba, tps/fps
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Kasım 2007
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 17 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
dirt rally simulasyona daha yakın, ben pek beceremedim. wrc daha arcade, ps1 zamanındaki colin mcrae rally gibi.... Mesaja git »
NBA 2K18 (PLAYSTATION ANA KONU) "19 EYLÜL 2017" başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Çok teşekkür ederim bilgilendirme için... Mesaja git »
NBA 2K18 (PLAYSTATION ANA KONU) "19 EYLÜL 2017" başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
selamlar herkese, sıkı bir nba takipçisi ve trail blazers taraftarıyım fakat nba 2k serisine tam olarak ısınamadım bir türlü. 2k18 59 liraya düşmüşken... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
forumdaki arkadaştan wrapsol koruma aldım bir kaç gün önce. sadece arka tarafı uygulamaya karar verdim. ön taraf için olanı satın almak isteyen olursa... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
dbrand değil ama slickwraps ten satın almıştım htc 10 kullanırken. oldukça başarılıydı. note fe için de almaya çalıştım fakat bir türlü muvaffak olama... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
çok dikkatli bir kullanıcıyım ve iğne ucu kadar hasar veya defo olsa sürekli gözüme takılır. toz sorunu yaşasaydım kesinlikle gözüme çarpardı. kendi d... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
s7 edge ve s7 kullandım daha önce toplamda bir seneye yakın ve şu anda note fe kullanıyorum yaklaşık üç aydır. üçü de siyah renk. s7 yi kılıfsız s7 ed... Mesaja git »
double tap to wake özelliği ilk olarak 2011 de nokia n9 da kullanıldı. bu tip gesture lar için patent alınamıyor. asus ve diğer bir çok marka da kulla... Mesaja git »
AliExpress ten aldığım baseus kablosuz şarj cihazım bugün ulaştı. Hem yatay hem de dikey olarak kullanilabiliyor. Paketten kablosu da çıkıyor.... Mesaja git »
Philips 49 Pus 7502 aldık bakalım hayırlı olması dileğiyle. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
49pus7502 almaya karar verdim ben de. Haftasonu ankamall vatan mağazasında 3499 tl ye vardı ama teşhirdi. şu an en uygun yukko ve hepsiburadada satılı... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Vodafone
ISS
Uydunet
Oyun Platformu
PS3, Xbox, PS4
Takım
Beşiktaş
TV
LG
Tablet
mipad 2
Notebook
Dell
Dünyadan Futbol
Juventus FC
Basketbol
Portland Trail Blazers

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094