Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
freeze-bee
Gerçek Adbülent demir
Doğum Tarihi9 Şubat 1986
Meslekuzman yardımcısı
İlgi Alanlarıinternet,nba, tps/fps
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Kasım 2007
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] 21 KASIM Black Friday!!! başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
WOLFENSTEIN: THE OLD BLOOD (PS4 ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
oynanış olarak zevk alabilmek için über veya bir altındaki zorluk seviyesinde oynanmalı diye düşünüyorum. yapay zeka oldukça kötü çünkü. zorluk derece... Mesaja git »
Sony Playstation için Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
n11 de 11/11 mobil uygulamaya özel 500 gb slim 999 liraydı. 99 tl indirim kuponuyla 900 liraya geldi arkadaşa aldık. gece saat 3 te mobil uygulamaya ö... Mesaja git »
★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
ilk akıllı telefonum wildfire s ti. ondan sonra 8 farklı akıllı telefon kullandım. 3 ü ithalatçı garantiliydi. sadece xperia c5 ultra da sorun yaşadım... Mesaja git »
★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
çift tıkla ekran açıp kapatmayı kullanıyorum. fakat ekranı açmak için çift tıkladığımda her seferinde algılamıyor. iki seferden birinde algılıyor orta... Mesaja git »
NBA Live 18 [PS4 ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
trail blazers ve damian lillard fanı olduğum için arşivde dursun diye kutulu live 15 almıştım geçen sene ama oyun kötüydü çok oynamamıştım. 2k in pota... Mesaja git »
★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
ben hepsiburadadan bsz elektronik adlı satıcıdan almıştım hocam geçen ay gold rengini. herhangi bir sıkıntı yaşamadım.... Mesaja git »
/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
arkadaşlar halen fifa 17 oynuyorum. şeytan dürtüyor indirimi beklemeden 18 al diye ama izlediğim videolarda falan kaleciler çok kötü gibi geldi 18 de.... Mesaja git »
★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
dış hoparlör sesi için konuşursak düşük gerçekten. kalabalık bir ortamda son seviyede bile yetersiz. benim için önemli olmadığından dikkatimi çekmemiş... Mesaja git »
★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
rica ederim. alacağın cihazın yazılımına uygun rom illaki olacaktır.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Vodafone
ISS
Uydunet
Oyun Platformu
PS3, Xbox, PS4
Takım
Beşiktaş
TV
LG
Tablet
mipad 2
Notebook
Dell
Dünyadan Futbol
Juventus FC
Basketbol
Portland Trail Blazers

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.109