Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
freeze-bee
Gerçek Adbülent demir
Doğum Tarihi9 Şubat 1986
Meslekuzman yardımcısı
İlgi Alanlarıinternet,nba, tps/fps
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Kasım 2007
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: 11 sa. önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
*** SAMSUNG Galaxy Note Fan Edition [ANA KONU] *** başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
fiio k1 beklentimi karşıladı diyebilirim. ama yine de htc 10 un bir tık altında.... Mesaja git »
*** SAMSUNG Galaxy Note Fan Edition [ANA KONU] *** başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
s7 edge kullanırken almıştım aynı cihazı. orjinal samsung hızlı kablosuz şarj aletiyle birebir aynı süreleri verdi. Haziran 2016 da almıştım ben. Çok ... Mesaja git »
*** SAMSUNG Galaxy Note Fan Edition [ANA KONU] *** başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
renk konusunda kararsız kalan arkadaşlara naçizane tavsiyem olacak. parmak izi konusunda takıntılıysanız gümüş rengi eleyin derim. hem ön yüzeyde hem ... Mesaja git »
*** SAMSUNG Galaxy Note Fan Edition [ANA KONU] *** başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Söylediklerinize katılıyorum hocam. Ama bu servis kalitesinin yeterli olduğu anlamına da gelmiyor. Kuzenim hepsiburadadan mi5 almıştı. Kutuyu birlikte... Mesaja git »
*** SAMSUNG Galaxy Note Fan Edition [ANA KONU] *** başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
evet. 39,99 dolar.... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] OCAK INDIRIMI!!! başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
eyvallah, zahmet olacak size.... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] OCAK INDIRIMI!!! başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
deneme şansınız oldu mu hocam... Mesaja git »
*** SAMSUNG Galaxy Note Fan Edition [ANA KONU] *** başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
money bonus kredi kartına indirim yapıyormuş migros %10 (azami 200 tl). o kampanyayla birlikte 1999 tl ye gelmiş oluyor. direk satış fiyatı değil yani... Mesaja git »
@KoTuTuRK kulaklık sesini yükseltmeye ve berrak hale getirmeye yarıyor kısaca. @AstraGsi lg hifi plus a göre bu daha mobil gibi geldi gözüme. Old... Mesaja git »
*** SAMSUNG Galaxy Note Fan Edition [ANA KONU] *** başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
AliExpress ten aldığım harici dac az önce ulaştı. Akşam deneme yapacağım.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Vodafone
ISS
Uydunet
Oyun Platformu
PS3, Xbox, PS4
Takım
Beşiktaş
TV
LG
Tablet
mipad 2
Notebook
Dell
Dünyadan Futbol
Juventus FC
Basketbol
Portland Trail Blazers

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109