Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
freeze-bee
Gerçek Adbülent demir
Doğum Tarihi9 Şubat 1986
Meslekuzman yardımcısı
İlgi Alanlarıinternet,nba, tps/fps
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Kasım 2007
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 15 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
AliExpress ten aldığım baseus kablosuz şarj cihazım bugün ulaştı. Hem yatay hem de dikey olarak kullanilabiliyor. Paketten kablosu da çıkıyor.... Mesaja git »
49pus7502 almaya karar verdim ben de. Haftasonu ankamall vatan mağazasında 3499 tl ye vardı ama teşhirdi. şu an en uygun yukko ve hepsiburadada satılı... Mesaja git »
Philips 49 Pus 7502 aldık bakalım hayırlı olması dileğiyle. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
TV açık ve çalışıyorken kumandadan arka arkaya şu tuşlara basın. 0 + 6 + 2 + 5 + 9 + 6 + Menu veya Info veya Status tuşuna basın. Kaydırmak için nav... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 gün önce)
, Bu apk'yi indirerek cümle çeviri yapabilirsiniz. Başka herhangi bişey yapmanıza gerek yok. Diğer güncel sürümlerle denedim maalesef olmadı. Tek... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
ben de daha önce iki defa htc 10 alıp kullandım. gerçekten muazzam kulaklık ses kalitesi. fiio k1 ile kullanıyorum note fe yi.... Mesaja git »
Sony Xperia Xa başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
teşekkür ederim sağolun. atlayarak okudum 15-20 sayfa. biraz daha detaylı okuyayım forumu.... Mesaja git »
Sony Xperia Xa başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
telefon ilk çıktığında mediamarktta incelemiş çok beğenmiştim tasarımını. a101 de 799 lira olduğunu görünce heyecan yaptım. telefonun kulaklık ses çık... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Uygulamalarda ayarlar var hocam... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
s7 edge kullandığım dönem kullanmıştım. çok fark olmasa da spigeni daha başarılı buluyorum. şimdi nasıl bilmiyorum ama spigen daha uygun fiyata alınab... Mesaja git »
Selamlar, geliştirici seçeneklerinde apk yükleyebilmek için bir kaç ayar var değiştirilmesi gereken. Ben o amaçla açıyorum. Başka fonksiyonlar da var.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Vodafone
ISS
Uydunet
Oyun Platformu
PS3, Xbox, PS4
Takım
Beşiktaş
TV
LG
Tablet
mipad 2
Notebook
Dell
Dünyadan Futbol
Juventus FC
Basketbol
Portland Trail Blazers

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.092