Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
freeze-bee
Gerçek Adbülent demir
Doğum Tarihi9 Şubat 1986
Meslekuzman yardımcısı
İlgi Alanlarıinternet,nba, tps/fps
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Kasım 2007
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Az önce ilk defa birinci klasmana yükseldim futta. Haftasonu ligine katılmaya hak kazandınız yazdı. Bu hafta sonu değil bir sonraki haftasonu mu katıl... Mesaja git »
Xbox 360 E başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
1 buçuk senedir kullanıyorum e kasayı herhangi bir sıkıntı yaşamadım. arkadaşım da bimden almıştı 6-7 ay önce onda da bir sıkıntı yok. bim 2 defa 499 ... Mesaja git »
FIFA 18 [Xbox One X] Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
stadyum görüntüsünden oyunun efsane çıkacağı kanısına varmak da iyiymiş.... Mesaja git »
★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
meizu pro 6 kullandım bir ay. ilginç şekilde fena değildi batarya performansı 2560 mah olmasına rağmen. insan yine de gönlünce kullanmak istiyor gün i... Mesaja git »
note 7 den sonra firmalar büyük kapasiteli pil koymaya korkar oldular sanırım. haftasonu gezerken xperia xa1'in tipi çok hoşuma gitti. baktım 2300 mah... Mesaja git »
11'de selfie kamerasında ois yok sanırım. 10 daki en fark yaratan özelliklerden biriydi bence.... Mesaja git »
Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
akşam üstü turladım biraz müzik dinledim, gerçekten çok fark var arada ses kalitesinde. touchwizdeki ekran görüntüsü alırken aşağı doğru kaydırma özel... Mesaja git »
Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
htc 10 kullanıyorum 6 aydır. hoparlör sesinin düşük olması dışında her anlamda çok tatmin etti beni. özellikle kamera ve kulaklık performansı olarak. ... Mesaja git »
Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Bahsettiğiniz gibi yaptım ve WhatsApp bildirimleri düzeldi. Teşekkürler hocam ??... Mesaja git »
★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
kırmızı 11 http://www.gsmarena.com/red_htc_u_11_appears_virtual_render_leaks-news-24902.php... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Vodafone
ISS
Uydunet
Oyun Platformu
PS3, Xbox, PS4
Takım
Beşiktaş
TV
LG
Tablet
mipad 2
Notebook
Dell
Dünyadan Futbol
Juventus FC
Basketbol
Portland Trail Blazers

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.141