Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ONIONBUD
Gerçek AdReha BİLGİN
Doğum Tarihi4 Eylül ****
KonumKocaeli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Mart 2005
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Dünyanın ilk taktik oyuncu monitörü satışa çıkıyor başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Şunu renk ve seslerle anlatsan da maymundan mı geldik açığa çıksa ..Derdini bolca komut satırı kullanarak anlatmaktan Türkçeyi unutmuşsun gibi algılad... Mesaja git »
Netflix'in Osmanlı dizisi Ottoman Rising'in dili İngilizce olacak başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Kültür empozesine ihtiyaç yok Olanı anlatsınlar.Dinine, diline dokunmayıp sadece haraca bağladığımızı bilmiyorlar.İslamiyetin hristiyanlık ve yahudili... Mesaja git »
Samsung’dan 98 inçlik 8K televizyon başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Koskoca araştırmacı editör de size, 98 inç ekran 2,5 metre çapraz boyu gösteriyor diyecek hali yok ya , bari ben deyvereyim.... Mesaja git »
2si1 | Ne yıldı ama! Güle güle 2018 başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Mesut beyciğim, 500 çok geldi diyorsun.Özel mesajla önerdiğim disintegrasyon nickli arkadaşı doğal gaz , kombi üzerine konuk olarak canlı yayına al da... Mesaja git »
Sadece ben mi bunu " İllegal iş yapan müşterilerimle gurur duyuyorum." diye okuyorum ?... Mesaja git »
Xiaomi’den 45W destekli şarj istasyonu başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Romoss alıp bu reklam kokan hareketleri pas geçin.... Mesaja git »
MSI Trident X ile 4K Ultra Detay deneyimlemece başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Monitorün cdsinde renk profili vardır.Monitörün model nosu ile nette de aratabilirsiniz. Profesyonel monitörlerde icc profil yazımı ve renk kalibrasyo... Mesaja git »
MSI Trident X ile 4K Ultra Detay deneyimlemece başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Monitörü tanıtıp renk profilini yükleseydiniz keşke ..... Mesaja git »
Donanım Haberde Küfür Nedeni İle Savcılığa Şikayet başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bravo. Kişilerde şerefmetre mi var nedir ?Ücretsiz ölçüveriyorlar. Aynı fikirde değilsen sonuç sıfır çıkıyor.... Mesaja git »
YouTube sahte takipçileri temizledi, abone sayıları düştü başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Birileri de çıkıp meşhur utuberların takipçi sayılarındaki düşüşü rakamlarla paylaşır diye boşuna bakındım.... Mesaja git »
Arkadaşları

{PeGaSuS}
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hakkında
HİÇ BİR YALAN , KENDİSİNİ ÖRTMEK İÇİN SÖYLENEN YALANLARDAN DAHA KÖTÜ OLAMAZ.
ALLAH bile yargılamak için kıyamet gününü bekliyor .

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.188