Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
the engine
Gerçek Adengin selçuk
Doğum Tarihi13 Ekim 1975
İlgi Alanları[T-ForC*e] enGine
Konumİzmir,Tire
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Nisan 2003
2. el mesaj sayısı: 340
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları9
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
50cc Gerçekten Yeterli mi? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Motoran allegronun koltuğu daha büyüktür,onuda değerlendirin bence. İkinci el düşük km bulabilirseniz (1000-2000km) alın geçin.... Mesaja git »
50cc Gerçekten Yeterli mi? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Kubanın sitesinde artık twister ve fighter yok. Yeni bir model gözüküyor. Bunu da dikkate alın derim yeni alacaksanız.... Mesaja git »
50cc Gerçekten Yeterli mi? başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Başkasının motoru ne kadar yakıyor bilmem, benim motorlu bisikletim kuba twister 2lt yakıyor, aldığım yakıtı, yaptığım km ye bölebiliyorum. Küçük bir ... Mesaja git »
50cc Gerçekten Yeterli mi? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar gerekli cevapları vermişler ama araştıranlar için ben de 50cc kullanıcısı olarak fikirlerimi paylaşayım. Bir yıldır kuba twister 50cc kull... Mesaja git »
RENAULT MEGANE III - [Ana Konu ve Kullananlar Kulübü] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Fluence diye de aratın, bulabilirsiniz. O da olmazsa servisten kodunu ve fiyatını öğrenin.... Mesaja git »
hepsidijital.com güvenilir mi? başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Bankam ödeme itirazımın olumlu sonuçlandığıyla ilgili bir mail ve sms atmış, kartta henüz +olarak gözükmüyor ama kurtardık herhalde paramızı..... Mesaja git »
Ümit Katlanır Bisiklet / Ümit 2036 Folding başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Evet,gidon uzayıp kısalıyor, mandalı var. Ümit katlanırın gidon ve sele arası diğer katlanırlardan uzundur, çocuklar çok ufaksa yetişemeyebilirler.... Mesaja git »
Mesafeli satış sözleşmesine bakmamıştım, teslim süresi 30 gün diyor. Biraz erken davranmışım, banka iade talebimi reddederse, 1 ay sonra bir dilekçe ... Mesaja git »
2 hafta bekleyip, bankama itiraz dilekçesi verdim (Paraf) , sisteme şubede işlediler, bir şikayet no oluştu, biraz süre alır, siz de numaranızla ta... Mesaja git »
hepsidijital.com güvenilir mi? başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
2 Ağustosta verdiğim sipariş 4-5 gün gecikmelide olsa gelmişti, burayı okumamıştım, buna istinaden 27 sinde yine sipariş verdim, ürün hazırlanıyor göz... Mesaja git »
Arkadaşları

öztin

BoCeKzzz

musandia

atesh

erci541

erenelhan

kardes4

erdem73

Section8
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Makine

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.141