Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Sisyphus
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Temmuz 2007
2. el mesaj sayısı: 32
Son mesaj tarihi: 8 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (8 sa. önce)
Kabaca bir hesap yaptım. Geçen sene ve bu sene Başakşehir maçındaki bilet fiyatlarımızı karşılaştırdım. Kasım 2016 euro 3.66 tl Ekim 2017 euro 4.6... Mesaja git »
Beşiktaş'ın borcu açıklandı! Orman isyan etti... başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Günümüz futbolunda sosyal adalet aramayı çok mantıklı bulmuyorum ben. Lise mezunu vasıfsız bir futbolcu, bir üniversite mezununun 30 yıl boyunca alaca... Mesaja git »
Beşiktaş'ın borcu açıklandı! Orman isyan etti... başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
ek vergiler koymak klüpleri daha da fakirleştirip devlete olan borçlarını daha fazla artıracak. % 35 gelir vergisini bu ülkede futbolcu ödemez, klüp ö... Mesaja git »
Beşiktaş'ın borcu açıklandı! Orman isyan etti... başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Borçları kapatmanın tek yolu sportif başarı ve ucuza oyuncu alıp pahalıya satmak. Dövizin her gün değer kazandığı ülkede forma ve bilet gelirlerinin t... Mesaja git »
Oğuzhan'ı ve Quaresma'yı Negredo'dan iyi penaltıcı yapan nedir? başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Ben Negredo kullanır diye düşündüm. Üstelik istatistik açısından gole de ihtiyacı vardı ama yine Quaresma kullandı. Kaçıracağından da adım gibi emindi... Mesaja git »
Çocuklar Duymasın (2017) KANAL D - Başladı başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Yeni bölümde 986. defa boşanma kararı almışlar, hayırlı olsun. Adamların aklına yeni senaryo gelmeyince hep bunu yapıyorlar. Cidden dizide boşanacakla... Mesaja git »
Şenol Güneş İstifa! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ezbere Şenol Güneş’i savunmanın bir anlamı yok. Şu bir gerçek ki bu adam senenin başından beri oyunu okuyamıyor, rakibin hamlelerine tepki veremiyor, ... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Eski maçları gösteriyordu ligtv. Kenan Hasagici gördüm resmen asabım bozuldu. Adam her takımdan 2-3 tane yer Beşiktaş maçında panter kesilirdi. 90dan ... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Takım iyi değil, 2 senedir şampiyon olan takım şiir gibi oynamalı biz ise hep geriye gidiyoruz... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Rıza şimdi sabah kadar gözyaşı dökeceği tv programlarını aramaya başlamıştır. Böyle penaltılar az bile ona... Mesaja git »
Arkadaşları

lamagro17

Papa Emeritus Zero

Plunder

Amedra

karaizmaa

WALDER FREY

Shikari
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık Xbox 360 Arcade + 50'lik Verbatim boş dvd (320 TL)
Alıcı: bukalemuns
Tarih: 23 Şubat 2013; 13:37:53
Yorum
kargo çok tuttu ancak sıfır gibi makina. A+
Genel Puan

Ürün: Satılık Far Cry 3
Alıcı: md07tr
Tarih: 18 Aralık 2012; 14:42:52
Yorum
ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.GÜVENLE ALIŞVERİŞ YAPABİLİRSİNİZ
İmza
"En azından hayattayız bu da bir şey be abi..."
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
iPhone SE 16 gb Space Gray
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS4, Xbox One, PSVITA, PC
Takım
Beşiktaş
Steam
yilmert
TV
LG 42LB652V
Tablet
Ipad Air 2
Notebook
Asus K55LN
PSN ID
yilmert
Xbox Live GamerTag
yilmert
Hakkında

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.203