Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
amdfanatic
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Nisan 2003
2. el mesaj sayısı: 553
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Canon İP4950 ve Bitmeyen Kartuş Sistemi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bu yazıcıya bu sistemi kim kaça yapar? İstanbuldan biri lazım.... Mesaja git »
Firmware finder kullanıyorum... Mesaja git »
Bu sabah bende oreolandım ama fark henüz göremedim:)... Mesaja git »
Tinder Plus Kullanan Var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Eşleşen var diyor, görmek istiyorsan ücretli üye ol diyor, sizde de durum öyle mi?... Mesaja git »
Aynı program ile imei check yaptırtmadan sakın yüklemeyin, en yüksek mb"lı olanı her zaman tercih ederseniz en sorunsuzu olur ama öncesinde sd karta t... Mesaja git »
3D Projeksiyon - 3D Projektör ve 3D DLP Link Projektör Gözlüğü başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Projeksiyon ve gözlükle evde 3d deneyen va mı acaba, almaya değer mi?... Mesaja git »
Benim ki de b191 de şimdilik kaldı, illa ki bize de çıkar, beklemek lazım.... Mesaja git »
3D Projeksiyon - 3D Projektör ve 3D DLP Link Projektör Gözlüğü başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
promacto x08 projektör, samsung tv monitör, panasonic plazma 600 hz tv var, bunlar da 3d yok. bilgisayarda nvidia gtx 1050ti ekran kartı var, ps3 son... Mesaja git »
3d monitör kaça var? konusunu başlattı (3 ay önce)
3d monitör kaça var? oyun ve film amacım, ne tavsiye edersiniz? 1000 tl altına mümkün mü mesela?... Mesaja git »
Promacto PRO X09,X10,X11,X12 ve X14 başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
promacto x08 var, 3d film oyun amaçlı daha üst modellerini önerirmisiniz? buradan takasa girebilecek arkadaşlar olur mu? benim ki çok az kullanıldı, h... Mesaja git »
Arkadaşları

habdullah

NeviSahsiMunhasir

selimsilig

xyz35
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109