Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
T0RNAD0
Gerçek AdOkan ******
Doğum Tarihi23 Aralık 1992
Konumİstanbul,Beykoz
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Mayıs 2007
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2020 Şampiyonlar Ligi Finaline Galatasaray'ın Kalma Şansı başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
o sezon çeyrekte real yerine malaga gelseydi yarı finali görebilirdiniz.... Mesaja git »
Fikret Orman : Şampiyonlar Ligi Finalinde Beşiktaş'ı görebiliriz başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Bi sus be Allahın cezası adam... Mesaja git »
4. Yıldızı Fenerden Önce Takacağımız Gerçeği başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yahu şu kafadan çıkın artık Galatasaray bu ülkenin en fazla kupa kazanan en çok şampiyon olan ve Avrupa'da en fazla başarılı sonuç almış takımı bunun ... Mesaja git »
Yeni Bir Yapilanma Sart başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Dediklerin bir tarafa cidden artık kamp dönemine yetişen transfer topluluğu görmek istiyorum. Son günlere kalıyor son birkaç senedir buda hocanın elin... Mesaja git »
Pepe derbide oynamayacak (Çok büyük bir mucize olmaz ise) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
ee melo bile direk kırmızı kart gördüğü halde sadece sonraki rizespor maçında oynamamış ? Pepe niye 2 maç ceza görsün ? Malatya maçında çekti cezasını... Mesaja git »
Şenol Güneşin Dikişleri Sahte Diyenlere başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Kafasının yarılmasına numara ayağı çekenlere yav he diyip geçin. Ya bir kere bu adam kadıköyde yaşadı bu olayı bir tane fenerli yetkili yada doktor v... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
dostum konyaya gelene kadar paşa deplasmanında saçmasapan 2 puan bıraktın bursaspor deplasmanını söylemiyorum bile adamlar yenilgi üzerine yenilgi alı... Mesaja git »
GS yendi iyi oldu 2 hafta sonra Kartal 3 puan alır başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
deplasman karneniz falan baya benziyor aslında... Mesaja git »
Veee Puan Farki Yavas Yavas Erimeye Baslar.. başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Haftaya buralarda ol bugün ucuz yırttın düşme hattındaki takıma karşı çünkü... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
4-0 bizi yenip 2li averajı alacağınıza yürekten inanıyorum... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
Chevrolet
Mobil cihaz
LG
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Beşiktaş
Steam
okndrmz34
Hakkında
[align=left] Katılım Zamanı: 4 Mayıs 2007 [/align]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.076