Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
nazaragustos
Gerçek Adnazar agustos
Doğum Tarihi12 Eylül ****
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Mayıs 2007
2. el mesaj sayısı: 51
Son mesaj tarihi: 7 yıl önce
Son giriş tarihi: 3 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
market indiriyor diyor ama indirmiyor başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
ayni sorun bende de var. rom yuklerken karsilastim. ilk once wifi bagli gozukuyor ama data iletisimi yapmiyordu. ust uste rom kur rom sil yaparak bi s... Mesaja git »
Satılık Native Instruments Maschine! Sıfır ayarında, kutulu! başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Logitech z-5400 ve creative t20 konusunu başlattı (7 yıl önce)
logitech z5400 3 yildir kullanmaktayim. garantisi bitmis durumdadir. kutusunu yer kapliyor diye attim. kozmetik ve teknik olarak bir problemi yoktur. ... Mesaja git »
====İZMİRDEN ACİL ALINIK Z5500=== başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
hocam elimde z5400 var, yurt disina cikcagim icin satiyorum ilgilenirsen diye bilgi vereyim urunu 3 yildir kullanmaktayim, sadece film izlerken ve ps3... Mesaja git »
SAtılık Logitech Driving Force GT başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
tabi o zaman basta sorucakti garanti islerini. ayir diyip almicam demesi ayip olmus. kusura bakma hocam bende konudan biraz uzak olup yorum yaptim.... Mesaja git »
SAtılık Logitech Driving Force GT başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
hocam cocuk hakli ama. faturasi ve kutusu yok diyosun, vatan bilgisayar fatura olmazsa teknik servisine urun almiyor. 190 liraya falan da sifiri var a... Mesaja git »
: Creative s750 ve DDTS 100 başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
: Call of Duty Black Ops Satılık Takaslık başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
: Acer Aspire 5741G kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
arkadaslar urunu yeni aldim ama memnun kalmadigim icin satiyorum. almak icin gorusen bi arkadas urunun kutusunu da istedi. annem temizlik sirasinda at... Mesaja git »
: DAİMA ALINIK KOMPLE SİSTEMLER İZMİRDEN başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
PM atildi.... Mesaja git »
Arkadaşları

Nm1

east10

thedevilhimveryself
Pano

east10
20 Kasım 2009; 9:41:24
önce havale sonra kargo şeklinde alışveriş yaptık. ilgili ve anlayışlı bir satıcı, hızlı kargo..
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Apple Macbook Pro 13.3" Intel Core 2 Duo 2.4 GHZ - 4 GB 1066 MHZ DDR3 - 500 GB Scorpio Black 7200 RPM
iPhone 2G 8 GB
Sony Playstation 3 120 GB PAL
Logitech Z 5400
Philips 32PFL5403D
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
New PC

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109