Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Omara
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi2 Nisan ****
KonumSamsun,Atakum
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Nisan 2007
2. el mesaj sayısı: 63
Son mesaj tarihi: 13 sa. önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
GARANTİLİ GTX 1080 / ALINIK SIVI SOĞUTMALI GTX 1080 konusunu başlattı (13 sa. önce)
İLAN YORUMA KAPALIDIR Ekran kartım 26/06/2018 hepsiburada.com faturalı MSI GTX 1080 ARMOR OC’dir. Fatura tarihinden itibaren 3 yıl garantisi va... Mesaja git »
NZXT Kraken X42/X52/X62/X72 AIO Sıvı Soğutma başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
m22 kullanan var mı acaba? forumda bi arkadaş x52 satıyor ama radyatörü çizilmiş biraz pek alasım gelmedi o yüzden.... Mesaja git »
Kraken G12 Almaya Değer mi ? (%40 Olayı Gerçek mi?) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
hocam pubg oynarken ayarları kıstığım halde 72-73 derece oluyor kart. kasam shift X, acaba hava akışı mı iyi değil diye de düşünüyorum. o yüzden sıvı ... Mesaja git »
Kraken G12 Almaya Değer mi ? (%40 Olayı Gerçek mi?) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
gtx 1080 ekran kartımın 29 ay daha garantisi var. kraken için garantiyi bozsam mı onu düşünüyorum. ya da satıp rx 580 alsam onu mu sıvı soğutsam?... Mesaja git »
sadık'ın dzyuba ile olan mücadelesindeki surat ifadesini görünce duygulandım. bu formayla uzun süredir bu kadar hırslı ve formayı seven oyuncu izlemem... Mesaja git »
NVIDIA Titan X , GTX 1080 Ti , GTX 1080 , GTX 1070 Ti , GTX 1070 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
hocam cahilim mazur görün, yine termal pedleri yapıştırmam gerekecek mi bileşenlerin üstüne?... Mesaja git »
NVIDIA Titan X , GTX 1080 Ti , GTX 1080 , GTX 1070 Ti , GTX 1070 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
ben de h55 radyatör ve sp120 fan ile 1080 armor modeline düşünüyordum hocam zaten. ancak sizin kartta sanırım vram ve vrm için soğutucular var. benim ... Mesaja git »
SATILIK MSI GTX 1080 SEA HAWK X başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
1080 satıldı mı acaba?... Mesaja git »
NVIDIA Titan X , GTX 1080 Ti , GTX 1080 , GTX 1070 Ti , GTX 1070 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
arkadaşlar 1080 ile kraken g12 kullanan var mı acaba?... Mesaja git »
Phanteks bazı kasalarda indirim başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
hocam ben coraxalpha’nın kendi sitesinden sipariş vermiştim. kargoya verildi bilgisi gelmeden siparişi teslim aldım. bi arayın sorun isterseniz coraxa... Mesaja git »
Arkadaşları

Speed-Step

unicornek

merchant32
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
Seat
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
World of Warcraft
For the Alliance!
Notebook
Asus
LOL
Syndra, Fiddlesticks
İşlemci
Intel
Anakart
MSI
Sabit Disk
Intel
Ekran Kartı
MSI

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094