Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
inkheart_37
Gerçek Ade. ARS
KonumAmasya, Hamamözü
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Mart 2007
2. el mesaj sayısı: 12
Son mesaj tarihi: 7 ay önce
Son giriş tarihi: 6 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Akbil basma terörü başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Ne yüzsüzlük böyle şeylere inanamıyorum.Aylık akbilin gününü tutturamadığımda cebimde para olmasına rağmen kimi zaman düştüğüm bu durumda, Allah(c.c.)... Mesaja git »
Neden dh istanbul buluşması yapmıyoruz başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
eskilerin katılımına +20 yaş şartıyla olabilir.tabi haftasonu.... Mesaja git »
*SATILDI*GENERAL MOBİLE GM 5 PLUS D*SATILDI konusunu başlattı (7 ay önce)
Varşova'ya staja geldim, medeniyet gördüm başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Dikkat et medeniyetin sidik suyunda boğulma!... Mesaja git »
Türkiye'nin en yaşanabilir şehri neresidir? başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Seviyesizlikte boynu aşmış. Kimse demesin burası konudışı. - şimdi konudışı yazıp cıkacak embesiller tüneşir- Geleceğe dair tahayyülü olan herkesin... Mesaja git »
2 Gündür Sokakta Kalıyorum. Edit: 11 GÜN OLDU EVE DÖNDÜM! başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
istanbulda tekrar toplu taşımalı gezinti planın varsa bende katılabilirim.doğma büyüme istanbullu olarak insan yaşadığı şehre yabancılaşmadan kıymetin... Mesaja git »
VODAFONE 750DK 1000SMS 4GB 23TL başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Vodafone kullanıyorum şimdi hattımı Turkcell e tasısam geri gelsem tarifeden yararlanabilirmiyim. Cıkıp geri gelme de sure kısıtlaması var mıdır bi... Mesaja git »
LG G2 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Kablo bulmak zor ya da ben iyisine denk gelmedim. Adaptör orjinal var ama kablo 3-4 kere değişti ve telefonu bozdu benim tahminim belkide ekranın kend... Mesaja git »
LG G2 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
2013 haziranın dan bu yana 5 senedir kullanıyorum. Orjinal ara kablo bulamamaktan herhalde ekran kendi kendine titremeye ve orta kısımda hangi simge v... Mesaja git »
geçen sene online siparişle almıştım. işyerine kadar kendileri getirdi. O zamandan bu zamana tık demedi 1.kademe ideal seste ama 2 ve 3. kademe hızda ... Mesaja git »
Arkadaşları

HAAltuntas

mrsmrc

AvriL
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Hakkında

AKINTIYA KENDİNİ BIRAKMAKLA, YOLUN SONUNDA YÜKSEK BİR ŞELALEDEN DÜŞMEYECEĞİMİZİN GARANTİSİNİ KİM VERİYOR !?

Cvp baktığımız 3,5 ya da 350 inç ekranlarda, belki de bu forumda!...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.141