Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
spader
Gerçek Adismail çağlar
Doğum Tarihi23 Mayıs 1992
Konumİstanbul,Kartal
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Mart 2007
2. el mesaj sayısı: 91
Son mesaj tarihi: 14 sa. önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
METRO EXODUS (PLAYSTATION ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
3 saat kadar oynadım işim olmazsa daha da oynardım çok iyi olmuş. İlk 1 saat kadar biraz eh işte dedim ama sonradan açıldı oyun. Atmosfer herkesin ded... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Ac Odyssey Gold (Season Pass ve çıkacak Ac 3 Remastered içerir) Ac Unity Metro Last Light ve Ac Freedom Cry Ülke : Endonezya Hak : Sec(Pri bende) Fiy... Mesaja git »
Haziranda başvurmuşum betaya kod gelmiş banada 1 tane. Yalnız 45 gb diyor bekleyeceğiz gene..... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Oyun : Resident Evil 2 Ülke : TR Hak : Sec(pri forumda) Fiyat : 105 (SATILDI) Ödeme : Enpara... Mesaja git »
Takım olarak kötüyüz kabul ama hakem de harbi satılmış gibi yönetiyor bu kadar olmaz.... Mesaja git »
ANTHEM | 22 Şubat başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Bilmiyordum, öyleyse iyiymiş. Yalnız oyun zor gibi geldi bana. 4 kişi diye fazla düşman vardı büyük ihtimal ama tek kişi olunca zorlayıcı olabilir. Ge... Mesaja git »
ANTHEM | 22 Şubat başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Oyunu ben beğendim. Pro’da oynuyorum grafik down yemiş genede hayvan gibi gözüküyor. Aksiyon ve uçma kısmı eğlencelide alışana kadar kayalara toslayıp... Mesaja git »
PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Demin gene laglı oyun oynadım 2:0 yeniyordum maç sonu 3:2 yenildim.. Neyse daha sonra mesaj atmış hile yapıyorsun seni şikayet edeceğim falan diye ita... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Oyun: Rdr 2 Ülke : Tr Hak : Sec (Pri forumda) Fiyat : 110 TL Ödeme : Enpara... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Oyun : RDR 2 Ülke : TR Hak : Pri (Sec hak bende) Fiyat : SATILDI Ödeme : Enpara... Mesaja git »
Arkadaşları

Bluepower

acesofhigh

DeepBlue_
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILIK WOLFENSTEİN 2
Alıcı: t4nr
Tarih: 19 Aralık 2017; 22:21:04
Yorum
Genel Puan

Ürün: Uncharted Kayıp Miras
Alıcı: Nathan - Drake
Tarih: 3 Kasım 2017; 16:24:11
Yorum
Hızlı ve güzel alışverişti. Teşekkürler.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
iMac
Otomobil
BMW
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Vodafone
Oyun Platformu
PS4
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094