Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dadas15
Gerçek Admurat bey
KonumErzurum
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Mart 2007
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
güncel listeyi bulabilsek iyi olur sanırım veya deneyenler gönderici ve alıcı bankayı yazabilir... Mesaja git »
Merhabalar, bir ara eminevimde güneş enerjisi hissesi satılıyordu, almış olan ve satmak isteyen varmı, varsa PM den ulaşabilirmi... Mesaja git »
EminEvim başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Merhabalar, bir ara eminevimde güneş enerjisi hissesi satılıyordu, almış olan ve satmak isteyen varmı, varsa PM den ulaşabilirmi... Mesaja git »
EminEvim başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
Merhaba arkadaşlar daha önce EminEvim aracılığı ile kendisi veya yakınları ev almış veya bilen biri varmı?... Mesaja git »
anında geçiyor hocam. kesinlikle yayılmalı ve kullanılmalı. zor durumda hayat kurtarır veya atm arama derdi artık kalmaz. Erzurumda 2-3 yerde finanban... Mesaja git »
ENPARA KREDİ KARTI GELİYOOR başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Yukaridaki bkm express le ilgili olarak; konu aşağidaki linkte etraflıca tartışılmakta. denedim oluyor, ayrıntıları aşağıdaki konuya yazdım.... Mesaja git »
destekleyen bankalar ilk sayfanın ilk entry sinde var.... Mesaja git »
işbankası hesabına gönderdim. ama banka kartı numarasını girerek. hesaptan hesaba oldu yani.komisyon alınmadı. enparada havale EFT ücretsiz olduğu iç... Mesaja git »
BKM Express Mobilden bankalara ücretsiz anında para gönderin başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
konuyu hortlattım ama bence yararlı bir konu. para gönder kısmında enpara kartımı ekledim, para aktarmaya çalışırken müşteri merkezimizin sizi araması... Mesaja git »
Evidea.com 17 Temmuz Dev Sepet Kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
genelde insanlar olumsuz yazmış ama ben memnun kaldım. dolap aldım bir ay sonra teslim süresi vardı ve 1 ayda geldi, kendim kurdum ama kapaklar oturma... Mesaja git »
Arkadaşları

çaylaq
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.063