Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dadas15
Gerçek Admurat bey
KonumErzurum
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Mart 2007
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
🔴TÜRK TELEKOM ile SÖZLEŞMESİ OLANLAR/BİTENLER KULUBÜ🔴 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 gün önce)
Şimdi size formülü yazıyorum Telekom uygun teklif vermedi Faturasıza geçiyorsunuz .Hattımda Tl Yok Ne yapacam derseniz 20 kuruş normal 29.80 hediye t... Mesaja git »
trendyol altlimitsiz 30 tl indirim kuponu konusunu başlattı (24 gün önce)
merhaba arkadaşlar. ben bir kaç yıl once trendyolda hesap açmış ve alışveriş yapmıştım. geçen gün sms geldi ve 30 tl kupon yuklendiği yazılmıştı. gir... Mesaja git »
aygıt yöneticisi boş görüdüğünde yapılması gerekenler başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
yil 2018 ama bu bilgi isime yaradi. cooook tesekkurler.... Mesaja git »
VERGİDE YAPILANDIRMA BAŞLADI (BEKLENEN 2018 AFFI) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
hocam borcun faizini silip, üfe ye göre başka bir miktar yukluyorlar ve 18 taksit(36 ay vade) yapıyorlar. bir dilekçe ve imza yetiyor. vergi dairesine... Mesaja git »
Bodrum Tatili - Dh Özel Harika Fiyat başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Dh Özel bir kampanya başlatıyorum arkadaşlar durum iyi giderse konuyu sabitletmeyide düşünüyorum. 12 Haziran tarihine kadar kişi başı 35 TL! Bayram Ta... Mesaja git »
VERGİDE YAPILANDIRMA BAŞLADI (BEKLENEN 2018 AFFI) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
ben ilk yapılandırmada kyk borcunu yapılandırdım. aylık 400 civarı odemem vardı. sonra ikinci yapılandırmada tekrar yapılandırdım. aylık 200 civarı ol... Mesaja git »
TURKTELEKOM 2018 SAHUR KAMPANYASI BEDAVA 10GB İNTERNET (GECE 2-6 ARASİ) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
SAHUR YAZ 5555'e gönder. Gece 02-06 arası 10GB internet kazan.... Mesaja git »
UÇAK BİLETİNE %20 indirim CEPTETEB başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Uçak biletini Turna.com’dan %20 indirimli almak için CEPTETEB Kredi Kartı’nı kullanman yeterli! Kampanya Detayları Kampanyamız 07.05.2018 - 31.12.2018... Mesaja git »
Satılan Araçların Gerçek Fiyatları( 2. elde doğru fiyatlar) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
piyasada baktım fiyatlar genelde o civarda. araç 19000 de ve kazasızdı. bak kotu oldum şimdi :(... Mesaja git »
sizce nasıl bir yol izlemeliyim konusunu başlattı (2 ay önce)
Merhabalar. bu sabah evden işe gelmek için aracı çalıştırıp U dönüşü yaptim. araç tam yola dik haldeyken ve başka bir aracın arlkasındayken araç hare... Mesaja git »
Arkadaşları

çaylaq
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.125