Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dadas15
Gerçek Admurat bey
KonumErzurum
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Mart 2007
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 11 gün önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Booking.com %50 indirim başlıklı konuyu favorilerine ekledi (11 gün önce)
Merhaba arkadaşlar booking kullanan arkadaşlara bir sorum olacak 1-2 aydır sürekli mail geliyor bir sonraki seyahatinizde %50 indirim kazandiniz diyor... Mesaja git »
Türk Telekom E-Dergi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (16 gün önce)
Turkcell uygulamasının benzeri. Ben dergileri indirmede sorun yaşıyorum şuan. Sanırım ileride düzeltirler onu da. Servis Bilgisi: e-dergi, yüzler... Mesaja git »
https://www.turna.com/kampanyalar/turk-telekom?uid=7016 Kampanya 1.2.2018 - 28.2.2018 tarihleri arasında Türk Telekom'dan alınacak kampanya kodları i... Mesaja git »
ilk araba alma girişimi , Hyundai i20 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
hocam cevap için teşekkürler, çok araba kullanan biri değilim. şöförlüğümde iyi değil. o yüzden otomatih düşünüyorum. Erzurum özelinde, soğuk olduğu ... Mesaja git »
ilk araba alma girişimi , Hyundai i20 konusunu başlattı (2 ay önce)
merhabalar. yaklaşık 41000 TL nakitim var, ilk defa araba alıyorum. ne tavsiye edersiniz. aşağıdaki ilan sizce nasıl, alınırmı, Erzurumda yaşıyorum. ... Mesaja git »
Bitcoin ve Altcoin Borsaları - Özet Liste - Koineks Güncelleme... başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Gücelleme: Koineks'de işlem yapan bir dostumuzun BTC transferi gerçekleşmemişti, 1-2 gün bekledikten sonra firmanın Itower'da bulunan ofisleri... Mesaja git »
13 Altcoin'e Yatırım Yaptım [Anlık Değer Takibi Yapıyoruz] ***DENEY*** başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Kripto Para Değer Takibi Konularım: ADA, XLM, XRP ile birlikte 82 paraya daha girdim >>> ETH, LTC, DASH gibi 39 kripto para >>> 2 Şu... Mesaja git »
ENPARA- K.KARTTAN NAKİT AVANS AKTİF EDİLDİ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
kredi kartından nakit avans çekmek mantıksızdır. bulaşmayın. mümkün mertebe faizede bulaşmayın.... Mesaja git »
VPN açık iken kredi kartı bilgisi girdim. (Axess) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
bankaya durumu anlatıp kredi kartının değiştirilmesini yeni bir kart gönderilmesini iste... Mesaja git »
iki Adet Kredi Kartı Sorunsuz Kullanan Varmı? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
hocam tavsiye ek hesabı hemen kapat. en ufak sıkışmada oraya koşacaksın ve kar topu gibi artacak. ne olursa olsun kredi kartının tüm extre borcunu öd... Mesaja git »
Arkadaşları

çaylaq
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.121