Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
C.H.N
Gerçek AdCihan Gürbüz
Doğum Tarihi8 Ocak 1988
Konumİstanbul,Avcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Mart 2007
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 15 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Call of Duty: WWII Resmi Olarak Duyuruldu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Bu iş iw ile başladı ve iw nin son iyi oyunu mw2 idi sonra zaten oradan ayrılan kemik kadro titanfall u yapmak için respawn ı kurdu. waw,bo1 gibi i... Mesaja git »
2si1 "Aral rezaleti ve AMD RX 580'li" Teknoloji ve Oyun Programı başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
"Kdv hariç rakamlar" 350$ http://www.vatanbilgisayar.com/zotac-gtx1060-amp!-edition-gddr5-6gb-192bit-nvidia-geforce-ekran-karti.html 239$ https:... Mesaja git »
UNIGINE SUPERPOSITION BENCHMARK | ÇIKTI !! başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Yardımın ve açıklaman için çok teşekkürler. Kernel32.dll yi değiştirmek istedim ama kurduğum bu win sürümün system32 de değişiklik yapmama izin vermiy... Mesaja git »
Yok kardeşim öyle söverler möverler! Babamdan duymadığım sıcaklıkta "oğlum" sözünü komutanlarımdan duydum, orayı siz farklı düşünmeyin sakın! Adam ol... Mesaja git »
UNIGINE SUPERPOSITION BENCHMARK | ÇIKTI !! başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Arkadaşlar böyle hata alıyorum sebebini bilen var mı? ... Mesaja git »
Askerde Usta birliğin neresi olacağına exel karar veriyor. Komutanlardan istek parça gibi "doğu istiyom" olur mu bilmiyorum! Acemilikte sorarsın komut... Mesaja git »
2si1 “Taksici” Teknoloji ve Oyun Programı başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Tunahan giderek şişiyor mu bana mı öyle geliyor? :)... Mesaja git »
Roots of Insanity Çıkış Tarihi Duyuruldu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaş koridor da koridor. Koridorda koşma yürüme kaçma! bitmedi koridor oyunlarımız. tepeden boru geçir kolon koy kalorifer peteği ekle köşeleri det... Mesaja git »
AMD Ryzen 7 1800X benchmark rekorları kırıyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
En son amd yi 2005 de almıştım galiba fx işlemcileriyle çok iyiydi. SLI 6600 gt ile beni iyi götürmüştü sonra intel kullanmaya başladım ama sanırım ye... Mesaja git »
2si1 "Ryzen" Teknoloji ve Oyun Programı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Dayı ilk 10 dakika nasa'nın olayını konuştunuz! Erdi ile Mesut beyin şurada 1 saat oturmak için bile zaman ayırmadıklarına teşekkür ediyorum.... Mesaja git »
Arkadaşları

HeroTech

Deagleturk

Megas Red
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Asus GTX560 Direct CU,(Satıldı)
Alıcı: Quartamin
Tarih: 26 Şubat 2014; 0:43:04
Yorum
Ürün son derece temiz, satıcı gayet ilgili. Tavsiye ederim.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.180