Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
C.H.N
Gerçek AdCihan Gürbüz
Doğum Tarihi8 Ocak 1988
Konumİstanbul,Avcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Mart 2007
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 18 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Evet, bir kaç gündür akşamları internet genel anlamda leş oluyor. Geçen yıl bu tarihlerde güle oynaya geldiğine sevindiğim turksat'a artık lanet ediyo... Mesaja git »
Telekomdan garip tarife teklifi (saniyeli hepsibir) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Oww konu hortlamış. geçen ay 31 lira kol gibi(evet benim için öyle) fatura geldi. Taahhüt bittiğini anladım, tekrar aradım telekomu ve kontörlüye ge... Mesaja git »
Açık Dünya Oyunu AQP City için Oynanış Fragmanı Paylaşıldı başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Oyun yapmak? Fikir sahibi olmak? Boş konuşmak? Son koşu sahnesindeki parçalar canım. 94 dolar! (Bir zamanlar bu abiyi takip ederdim parçaları şak di... Mesaja git »
Açık Dünya Oyunu AQP City için Oynanış Fragmanı Paylaşıldı başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Eğer bir oyun yapmak 40 fırın ekmek yapmayla eşitse onu yapacak! Yapamazsa aha böyle yamuk yumuk akraba evliliği neticesi şeyler çıkar ortaya. Çöp kon... Mesaja git »
İyi o zaman bakkaldan aldığın ekmeği de beğenmemezlik edip başka yerden alma e mi! Çünkü ekmek yapamıyorsan o ekmeği beğenmeme hakkın da yok? Hepimiz ... Mesaja git »
Peki. Anlayabileceğin şekilde anlatacağım. Son çıkan doom, the evil within ve wolfenstein oyunlarını en düşük ayarlarda bile oynayamıyorum ancak re7... Mesaja git »
Görüyorum ve arttırıyorum. Hatta new order ın grafikleri bile yeni oyundan iyiydi bence! Önceki oyunu gtx760 ile ultrada 50-60 fps oynarken yeni oyunu... Mesaja git »
Hideo Kojima Death Stranding Hakkında Yeni Bilgiler Paylaştı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Umarım istedikleri satış başarısını yakalayamaz da pc'ye de gelir. Zeh Zeh Zeh En son bunu nioh için söylemiştim umarım tutar.... Mesaja git »
Kablonet ile ilgili her şey... başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Benim değerlerim. Yaklaşık bir yıldır kablonet kullanıyorum. Fiyatı dışında sunduğu hizmet şöyle böyle diyebilirim. Geçtiğimiz ay yeter artık deyip ... Mesaja git »
DayZ 2018'de Erken Erişimden Çıkacak başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ayy canım maşallah.... Mesaja git »
Arkadaşları

HeroTech

Deagleturk

Megas Red
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Asus GTX560 Direct CU,(Satıldı)
Alıcı: Quartamin
Tarih: 26 Şubat 2014; 0:43:04
Yorum
Ürün son derece temiz, satıcı gayet ilgili. Tavsiye ederim.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.203