Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
asmamcardaktan
Gerçek Ad 
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Ocak 2005
2. el mesaj sayısı: 192
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
13 yıl olmuş üye olalı. Var mı hala o zamandan olanlar. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
O kadar eskiyim ki, vaktiyle nick yerine adım ve soyadımı kullanıyordum :) 2003 filan olabilir emin olamadım.... Mesaja git »
ANK Satılık Laptop İşlemcisi T5450 konusunu başlattı (3 ay önce)
Toshiba Laptop'tan çıkma. Sorunsuz çalışıyor. T5450 Çalışma Frekansı :1.66 Ghz, Önbellek Miktarı: 2Mb, Front Side Bus (FSB) Hızı: 667 M... Mesaja git »
[ANKARA] Satılık LC POWER 420 Watt PSU konusunu başlattı (3 ay önce)
Satılık kendi sistemimden çıkardığım güç kaynağı. Sağlam ve temiz. ATI Radeon 4830 ekran kartı + intel q9400 (4çekirdek@3.2ghz) işlemci + 3 hdd + d... Mesaja git »
Tavsiye Buzdolabı konusunu başlattı (7 ay önce)
90'lardan kalma emektarın en son kapısının pimi kırıldı, artık yenileme vakti geldi. Sorunsuz bir modele ihtiyacım var, Tek başıma yaşıyorum pek fazla... Mesaja git »
Boyner Gece Boyu Tişörtlerde 2 Al 1 Öde başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Birden çok üründe sepete yansımıyor. Tek ürüne indirim geliyor. Kargo ücreti 8 tl., 100tl altında geçerli. Yani çok pahalı bir ürün alacaksanız işin... Mesaja git »
Sıfır Sesi X6 konusunu başlattı (4 yıl önce)
Ultra dayanıklı. 1m su altında zarar görmez. Darbelerde zarar görmez. Kutusunda Özellikler için http://www.sesisky.com/e_products... Mesaja git »
2*2Gb 1600mhz GSkill RAM konusunu başlattı (4 yıl önce)
4GB - 1600mhz - DDR3 - CL 9 - Dual Channel (9-9-9-24-2N) RipJaws F3-12800CL9S-4GBRL 4GB 1600Mhz DDR3 Memory CL9 Performance Series - http://www... Mesaja git »
Trek FX 7.3 aldım geçen hafta, üzerindeki tüm vites donanımını da deore'ye yükselttim. 2550tl'ye mal oldu. (üstündekiler kullanılmamış olduğundan 0 gi... Mesaja git »
bu forumda şikayetler nereye iletiliyor? başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
8 yıl Maşalllah :)... Mesaja git »
Arkadaşları

Darkchild

Ali Arslan

mata2006
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık [ANK] Seagate Barracuda 160 Gb Sata NCQ Harddisk
Alıcı: meteor_xxx
Tarih: 27 Nisan 2012; 22:42:40
Yorum
Çok ilgili, dürüst güvenilir bir arkadaş.Çekinmeden alışveriş yapabilirsiniz.Güzel bir alışveriş oldu.Teşekkürler. :)
Genel Puan

Ürün: [ANKARA] INTEL 775 Soket Çift Çekirdek F/P İşlemci E2180
Alıcı: unixx
Tarih: 1 Mart 2012; 22:34:23
Yorum
arkadasın ellerine saglık hic bir problem cıkmadı.Kendisine teşekkur ederim
Genel Puan

Ürün: Kingston 2*1 GB DDR2 (800mhz) CL5 RAM
Alıcı: zarkabul
Tarih: 2 Kasım 2011; 15:18:17
Yorum
İlgili, dürüsüt ve güvenilir satıcı, ürün aynen bahsedildiği gibi. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094