Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Velasew06
Gerçek AdEmrah
Doğum Tarihi14 Ağustos ****
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Şubat 2003
2. el mesaj sayısı: 55
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
AUDI A4 B9 (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Arkadaşlar 1.5 tfsi makyajlı B9 lar ne zaman gelecek bilgisi olan var mı?... Mesaja git »
AUDI A4 B9 (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Hocam yanlış anlamayın ben de ses takıntısı bir adamım sırf o yüzden 0 şanzıman hissiyatı için 2 yıl önce multitronic A4 b8 aldım. İmkanım vardı, A4 t... Mesaja git »
AUDI A4 B9 (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Gerçek led maxriks cidden güzelmiş beyinleri de sanki on fotolarda dahildi. Acaba montajını ücretsiz yaparlar mı? B9 um olsa kesin alırdım.... Mesaja git »
AUDI A4 B9 (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Valla o kadar az sürüyorsanız size B9 öneririm tfsi 150 bg yeterli olur. Araç gayet iyi yakıtıda iyi benzinli olmasına rağmen Mtv si de ucuz. Hem yeni... Mesaja git »
Ozan ve Serdar kesinlikle kalmalıdır.! 1. forvet Alan 2. forvet Demba Ba 3. stoper Cahill veya o tarz klası belli bir oyuncu 1-Maicon 2-Eren satılm... Mesaja git »
Aynen bencede şu aşamada gereksiz masraf yapmayın eğer para ve bütçeniz yükselirse 5.20xd veya A5 2.0 tsfi alın ve sınıf performans atlayın derim. A5 ... Mesaja git »
AUDI A4 B9 (ANA KONU) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Bendeki a4 177 lik ve önden çekişli model. araç 62 bin km de, genelde 60 -70 bin km arasına geldiğinde araç değişikliği yaparım. BMW 3.20d xdrive bakt... Mesaja git »
Yok 150 bg benim ki ama işte çok fark yok. tsfi biraz daha iyi gibi s-tronic'in tepkimeleri ama fark yok gibi yani Yani bu aracı olanlarn yenilemesi ç... Mesaja git »
AUDI A4 B9 (ANA KONU) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
2015 a4 tdi aracımı değiştirerek 1.4 tfsi a4 almayı düşünüyordum, şimdilik bende devam kararı aldım.... Mesaja git »
Dün A4 tsfi'i denedim çok memnun kalmadım. 2014 model A4 tdi satmaktan vazgeçtim. Vergisi seneye düşücek tdi'a devam. Ama aracını daha düşük araçlarda... Mesaja git »
Arkadaşları

Pcdunyasi

cengiz_vga
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Core 2 Quad Q6600@3.4 GhzGünlük with ZT Nirvana 120mm Asus P5Q pro 4 GB Patriot cl4 DDR2 800 Mhz - XFX HD 6850 BE - WD 500 gb HD, Samsung - 22" hd lcd - NEC Dvd writer - 750 W Xilence psu
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
test
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094