Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kxlylmz
Gerçek AdKöksal Yılmaz
Konumİstanbul,Kartal
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Şubat 2007
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 5 yıl önce
Son giriş tarihi: bir yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
HYUNDAI ELANTRA FAN KULÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
direksiyonu tam çevirince geliyor olabilir mi? bir de soğuk motor ilk çalıştığında ısınana kadar 3-4 dk kayış sesi gelir normaldir(servis kitapçığında... Mesaja git »
aklıma ilk gelen "acaba benzin mi yakıyor" sorusu ama ona dikkat etmişsinizdir. normalde böyle bir durum olmuyor. bi kontrol ettirmekte fayda var.... Mesaja git »
benim sol kapı çıtası da ufak bir kaza sonucu değişti, servise 1-2 günde geliyor. koreden siparişin gelmesi bile 1 ayı bulmuyor.... Mesaja git »
ben bolca far temizliği yaptım, hyundaiclubtr de bolca anlatımım mevcut.... Mesaja git »
biraz uğraştırıyor sökmeden değiştirmek ama farın 2 vidasını söküp öne alabilirsiniz farı. pek uğraştırmaz.... Mesaja git »
kesin çözüm şanzıman takozu diyorum, kendimden biliyorum :) N de de titreme var ama D den daha hafif. şanzıman takozu değişince D de iken şimdiki... Mesaja git »
şanzıman takozu yıpranmıştır veya değiştirdiysen yan sanayi ile değişmiş olabilir. başıma geldi, 140-150 tl gibi fiyatı var orjinalinin. orjinald... Mesaja git »
evet elantranın 2.eli eskisinden iyi olsa da hondanın yakınından geçmiyor. ben de model yükseltmek için satacağım çok yakında bakalım ne alemde piyasa... Mesaja git »
en 20.000 km yi geçtim hiç sıkıntı yaşamadım otomatik elantranın şanzımanında. 1.4 civic 90 bg motoruyla otomatik hem çok yakar hem gitmez fiyatı sap... Mesaja git »
model yükseltmek için. şöyle turbo dizel bişey olsun chip olayına filan gireyim yaş geçmeden... Mesaja git »
Arkadaşları

ay_erdi
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Ford S Max Kullanıcısı

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078