Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
thisrock
Gerçek AdBurak Bilgi
Doğum Tarihi22 Haziran ****
MeslekMak. Müh.
KonumKocaeli,Çayırova
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Şubat 2003
2. el mesaj sayısı: 59
Son mesaj tarihi: 10 ay önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Fiyat / Performans: Rock Zircon İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Kullanmadığım bu kulaklığı isteyen olursa makul fiyata verebilirim. PM'den ulaşabilirsiniz.... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
5.1.1 den 6.0 a guncelledim daha cok takildi. Resurrection remix 7.1.2 yukledim gene ayni oldu. Odin ile 5.1.1 e geri dondum hala donuyor. Telefonda d... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Arkadaşlar. Şu an stock 5.1.1 kullanıyorum ama cihazı recovery wipe yapmama rağmen yer yer donma problemi yaşıyorum. Örneğin rehbere tıklıyorum 5 sani... Mesaja git »
Note 4 donma ve servis hakkinda konusunu başlattı (11 ay önce)
Note 4 de zaman zaman donmalar yasiyorum. Ornegin rehbere tiklayinca 5 saniye falan ekran bekliyor. Bu anormal sekilde baska uygulamarda da yapiyor. ... Mesaja git »
14" iki model hakkında yorumlarınız konusunu başlattı (bir yıl önce)
Merhaba, Aşağıdaki 2 model arasındayım. Performans olarak denk gibi geliyor. HP 8.nesil, Lenovo 7.nesil işlemcili. HP Radeon 530, Lenovo 940mx ekran k... Mesaja git »
SANAL GERÇEKLİK GÖZLÜKLERİ İNCELEME MERKEZİ başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Arkadaslar, bobovr z4 te etrafa bakinca bir sure sonra goruntu otomatik olarak merkeze geliyor. Bunun vir cozumu var midir?... Mesaja git »
Fiyat / Performans: Rock Zircon İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Daha once yillardir Creative EP 630 kullaniyordum kizim kulakligimi hasat edene kadar.Ben de N11 saticisi Semers ten aldim bu kulakligi. Kulakligin se... Mesaja git »
★SONY XPERIA™ Z2 KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT | TR ROM FTF ★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Lineage 7.1.2 (14.1-20170523) son surumunu 2 gun itibariyle tavsiye edebilirim. Existenz MM dan sonra sarj konusunda baya iyi geldi. Daha once de yukl... Mesaja git »
★SONY XPERIA™ Z2 KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT | TR ROM FTF ★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
ben de bir ara lineageos yukledim simdi mm var uzerine elitekernel kurdum.tabi bunlar icin bootloader kilidini actim. wifi cekim kalitesi dustu bariz... Mesaja git »
GSM Onayı "Cep telefonu değiştirme hakkınız bitti" hatası başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
benim de telefonum eski. Siler misiniz lütfen. Ayrıca yeni numaramı nasıl güncellerim?... Mesaja git »
Arkadaşları

FrakOff

zoppa

teutara
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Samsung 20gb Mp3 player 80TL
Alıcı: Rapator
Tarih: 5 Kasım 2010; 15:13:16
Yorum
Dürüst bir satıcı...Tekrar görüşmek üzere...
Genel Puan

Ürün: Satılık TDK MP 100 Kulaklık
Alıcı: yug2980
Tarih: 22 Eylül 2010; 12:35:22
Yorum
Alışveriş yapmaktan memnuniyet duyduğum bir forum üyesi.Tavsiye ederim
Genel Puan

Ürün: SATILIK XBOX360 VGA HD AV KABLO (ORJ.)
Alıcı: Lincourt
Tarih: 13 Ocak 2010; 16:28:25
Yorum
Hızlı iletişim, güvenilir bir arkadaş.
Genel Puan

Ürün: SATILIK 16GB 3G BEYAZ IPHONE
Alıcı: pLayer
Tarih: 4 Mayıs 2009; 8:09:43
Yorum
ürün tertemiz ve sorunsuzdu..çok iyi bir alışveriş oldu..ayrıca son derece sağlam ve iyi bir üye..k
Genel Puan

Ürün: 3 ADET 100mb INTERNET PAKET ŞİFRESİ 10 ytl (TURKCELL)
Alıcı: furkani
Tarih: 8 Nisan 2009; 15:43:44
Yorum
Arkadaşa teşekkür ediyorum..
İmza
Sony Xperia Z2, Asus E402NA
Hakkında
9a27b5694379359a61b834734e57a789.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109