Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
AnonimAdam
Gerçek AdAyberk Şirin
Doğum Tarihi8 Temmuz 1992
KonumIsparta,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Ocak 2007
2. el mesaj sayısı: 26
Son mesaj tarihi: 10 sa. önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
Arkadaşları17
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
660 bin liraya 2-3 sıfır daire alınır yazısına kadar gülerek okudum da bu noktaya gelince "Lan yoksa ev fiyatları mı düştü" diye sahibinden'e tıklama ... Mesaja git »
YENİ PAKETLER AKN OLMAYAN PAKETLER ÇIKTI başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
xx'e kadar yazan bağlantı hızları hiçbir zaman üst limiti göremiyor ki. Ne anladım ben 24 mbps bağlatmaktan. Zaten kullandırmıyorlar. Hat yoğun diyorl... Mesaja git »
Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
LG çok yüksek ekran çözünürlüğü ile o ekranlara pil dayandıramıyor. LG'de G3'ten beri kronik sorunlar bitmek bilmedi. Ben de G3 kullanıcısıyım P9'u t... Mesaja git »
Cube i7 STYLUS İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Valla hocam update yapa yapa helak oldum bilmiyorum neler kurduğunu. Nasıl kontrol edebilirim? Bu update'ler kapatılmıyor da işin kötü yanı. Günce... Mesaja git »
Cube i7 STYLUS İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
2 gündür tablette müthiş yavaş internete bağlanıyordum saatlerce uğraştım sorunu çözmek için bugün sonunda çözüldü. Sorunu yaşayanlar için ilk tavs... Mesaja git »
Cube i7 STYLUS İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar tekrar merhaba. Şarj soketindeki lehim kopma sorununu ikinci kez yaşadım ve tekrar lehimlettim. Yinelenirse bu sefer kablo lehimletmeyi dü... Mesaja git »
Huawei Nova & Nova Plus başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Plus modeli Türkiye'de yok mu?... Mesaja git »
Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Merhaba arkadaşlar. Bir süredir telefon araştırıyorum sorunsuz gibi geldi P9 sanırım alacağım. Yalnız L29 modelini bulamıyorum nereden bulabiliriz?... Mesaja git »
I5 Plus Bluetooth IP67 Akıllı Saat İncelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Madem kimse bilmiyor kendi çözümümü yazayım. Cihazın pili bitmiş tabi bunu biliyordum. Fakat cihaz şarj olmuyordu bende ya madem bozuldu içini... Mesaja git »
I5 Plus Bluetooth IP67 Akıllı Saat İncelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Uzun zamandır kuallanmadığım için pili biten saatimi bir türlü çalıştıramadım. Tamamen tepkisiz. Usb bağlantısı yapınca dahi herhangi bir tepki vermiy... Mesaja git »
Arkadaşları

warland

JaSoN_

nietzsche

CnkDmrbs

MasterHero

::SadeceÖğrenci::

sanmaki

NomadCRY

pronefroz

sispanzer

hahayouaredead

NaneLimoni

Sircap

realmrxa

zabazingo0

okral304

cagrxx
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Rayban Wayfarer RB2140 (Replika) Müthiş kalite!
Alıcı: tolgambo
Tarih: 30 Mart 2015; 14:28:11
Yorum
Arkadaşa tşk ederım,Söylediği gibi sorunsuz bir ürün aldım.Tavsiye ederım.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Laptop = Samsung R580
Mobil cihaz
Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson W810i
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Notebook
Samsung R580
Hakkında
37d282ebc3a86918e7362bb798f1b6b00.png

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.156