Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
AnonimAdam
Gerçek AdAyberk Şirin
Doğum Tarihi8 Temmuz 1992
KonumIsparta,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Ocak 2007
2. el mesaj sayısı: 26
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
Arkadaşları17
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Benim aradığım bunlar değil zaten bunlar aktif ve kullanıyorum. Ben parmak izi sensörüne çift dokununca ekran açma ve kapatma sensörde kaydırınca bild... Mesaja git »
Basma fonksiyonu yok hocam buton olarak kullanamıyorsunuz. Belki ek uygulamalarla bir şeyler olabilir ama ben biraz uğraştım stabil çalışmadı uygulama... Mesaja git »
Amma takılıyorsunuz bu SAR değerlerine...... Mesaja git »
Fotoğraflardaki telefon Redmi Note 4, 4X değil. Teyit etmeden almasaydınız hocam. 4 kullanıyorsanız sorun yok tabi.... Mesaja git »
Tuşlar bir anlığına basılı kalmış ve telefon kapanıp fastboot moda geçmiş hocam sıkıntı olmaz merak etmeyin.... Mesaja git »
Aslında karışık değil. Bu modeli Avrupa piyasasına sokmak için mecburen 2 farklı varyasyon daha üretmek zorunda kaldılar. Sorun tamamen bizim sağlayıc... Mesaja git »
Redmi Note 4 ekranı çok kolay çiziliyor. Kasa kalitesi de mükemmel denemez. Bilginiz olsun. Fakat hiçbir telefon tek düşürmede kırılmaz. Burada kılıf... Mesaja git »
Şu 3 fotoğraf tarafımdan Samsung sensörlü Note 4X ile çekildi. Facetune ile düzenleme yapıp doğrudan Instagram'da paylaştım. Fotoğrafların hepsini pa... Mesaja git »
Hocam öncelikle bu cihazda profesyonel fotoğraf makinesi performansı beklemeyi bırakıyorsunuz. Sonra kamerada modlar-sahne'ye giriyorsunuz. Oradan si... Mesaja git »
Xiaomi Mi6 Ana Konu ve Kullanıcı kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Cihaz bayram sonrası Cepport tarafından satılmaya başlayacak. Fiyat 2200 civarı dediler. Siyah ve 64 GB olan model gelecekmiş. Bu model için bu fiyat ... Mesaja git »
Arkadaşları

warland

JaSoN_

nietzsche

CnkDmrbs

MasterHero

::SadeceÖğrenci::

sanmaki

NomadCRY

pronefroz

sispanzer

hahayouaredead

NaneLimoni

Sircap

realmrxa

zabazingo0

okral304

cagrxx
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Rayban Wayfarer RB2140 (Replika) Müthiş kalite!
Alıcı: tolgambo
Tarih: 30 Mart 2015; 14:28:11
Yorum
Arkadaşa tşk ederım,Söylediği gibi sorunsuz bir ürün aldım.Tavsiye ederım.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Laptop = Samsung R580
Mobil cihaz
Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson W810i
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Notebook
Samsung R580
Hakkında
37d282ebc3a86918e7362bb798f1b6b00.png

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.133