Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
KaRgAKaRA
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Aralık 2006
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 yıl önce
Son giriş tarihi: 3 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Nintendo 3DS 199 TL ye düştü!!! başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
pembe ye boşuna atladım desenize =) yine de dolar artıyor son fırsatlar bunlar.... Mesaja git »
Nintendo 3DS 199 TL ye düştü!!! konusunu başlattı (6 yıl önce)
Eğer pembe nintendoya katlanabilirim diyorsanız bugün hepsi burada da 24 adet 3ds 199 tl. Son 24 adet kalmış. İlgili link aşağıdaki gibidir. http... Mesaja git »
PS VİTA - 3DS XL başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Sevgili Elluin, Değerlendirmeniz için teşekkür ederim. Skype dışında ilgimi çok çeken multimedya özellik bulunmuyor aslında. Skype de olsa iyi ... Mesaja git »
PS VİTA - 3DS XL başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Sevgili FIR-Lama Objektif bakış açınıza güvenerek, vitayı daha çok sevmenizin nedenlerini merak ettim. Açıkçası aklımda 3DS XL var belki yaza ... Mesaja git »
Nintendo 3Ds VS Sony Playstation Vita başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Nintendo oyunlarındaki çocuksuluk algısı reklam ve tanıtımlarla da pekiştirilen bir olgu. Mesela wii için çıkan reklamların çoğunda aileler el ele kol... Mesaja git »
Nintendo'dan Kampanya! Bedava Wii Puanları!!! REHBER eklendi! başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Edit: iki kere aynı mesajı yollamışım.... Mesaja git »
Nintendo'dan Kampanya! Bedava Wii Puanları!!! REHBER eklendi! başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
forum kişiler just dance 2 ek müzikleri için wii puanına ihtiyacım oldu. Bende akşam friend kodumu girerim buraya. sonra şu listeye çılgınca abanı... Mesaja git »
: Sport Resort Tenis'de Şampiyon Lucia'yı Sonunda Yendim başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Benide baya zorlamıştı hatun, ne falso yedi ne başka bir şey. Yapacak tek şey topu en köşeye atmak. Ona rağmen çoğunlukla yakalıyor ve bozukta olsa ka... Mesaja git »
: Nintendo Wii 2 geliyor 2012 başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Kontrolcünün Ekranı 3B olabilir belki. Böylelikle nintendo her eve üç boyutu sokar. Ekranda yumuşak veya pürüzlü yüzeyleri algılamanın oyunda ne gibi ... Mesaja git »
: [sizer=blue]Heyecan Verici Özellikleriyle PSP 2 Dosya Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
eğer ps3 te pc de oynadığımız oyunların aynısını bir de küçük ekranda oynarsanız evet haklısınız bir yere kadar derim. Ama DS bu konuda çok avantaj el... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.064