Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
tablocu
Gerçek Admuzaffer çakmak
Doğum Tarihi25 Şubat ****
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Aralık 2006
2. el mesaj sayısı: 134
Son mesaj tarihi: 8 ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Teşekkürler.... Mesaja git »
★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Merhabalar, benim p10 son güncellemeden sonra hareket ettirdiğimde iphonlardaki gibi ekran açılıyor. daha önce olmuyordu. sizin telefonlarda da aynı m... Mesaja git »
HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Geçenlerde telefonu satmak için ilan açmıştım. bir eleman almak için geldi 'ben hatasız cihazları topluyorum' dedi. benim telefonun arkasında toplu iğ... Mesaja git »
Teknosa'dan alıdımız yeni ipad'in garantisi 1 yıl görünüyor. başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Hiç sorun olmadı. Sadece para iadesini alınan karta yapabileceklerini söylediler.... Mesaja git »
Teknosa'dan alıdımız yeni ipad'in garantisi 1 yıl görünüyor. başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Arkadaşlar Teknosa dan aradılar 'mağazamıza değişim için gelebilirsiniz' dediler. Gittim ve tableti yenisiyle değiştirdim. Aslında para iadesi düşünüy... Mesaja git »
Çarşamba günü Apple ile yaptığımız uzun görüşmelerden sonra tabletin İngiltere de satılan veya satılacak olan cihaz olduğu belirlendi. Apple genel mer... Mesaja git »
Sabah Apple destek hattını aradım, durumu bildirdim. Öğlen dönüş yaptılar. Faturayı ve bilgileri gönderdim. Gerekli düzeltmenin Apple tarafından yapıl... Mesaja git »
Cevaplarınız için teşekkür ederim. ilk fırsatta dedikleriniz yapacağım. Sonucu buraya yazarım.... Mesaja git »
satmaktan vazgeçtim. konusunu başlattı (2 yıl önce)
satmaktan vazgeçtim. http://forum.donanimhaber.com/upfiles/302557/0CFA60595AAA403E915383F0FA4BA700.jpg http://forum.donanimhaber... Mesaja git »
seri numarası değilde model numarası (MP2F2TU/A ) tu/a ile bitiyor.... Mesaja git »
Arkadaşları

ZENLogic

sezerstone
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.066