Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
horozigo34
Gerçek Ad 
Mesleköğrenci
İlgi Alanlarıyüzme,seyahat
Konumİstanbul,Fatih
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Aralık 2006
2. el mesaj sayısı: 399
Son mesaj tarihi: 23 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Iphone 7 32 gb sıfır gibi-amerika başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
cihaz 1 yıldır bende kayıtlı; IMEI verebilirim... Mesaja git »
Iphone 7 32 gb sıfır gibi-amerika konusunu başlattı (23 gün önce)
Merhaba, Telefonda servis yok hatası vardır. 1500 TL Son fiyat. Siyah,32 gb kutulu sarj aleti ve kulaklıgı vardır. Sistem Notu : Bu ilan her türlü yor... Mesaja git »
Dikkat Dikkat! Aldanmayın! konusunu başlattı (bir ay önce)
Arkadaşlar, Forumda size ucuz uçak bileti teklif edip Abbas Mete adına para isteyen, ödeme kısmını boş bırakmınızı söyleyen ve ön ödeme talep eden bi... Mesaja git »
Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Dikkat dikkat, Abbas Mete adına para isteyen bir dolandırıcı var. Numarası 0 553 006 98 38 Biletleri yüzde 30 uyguna alırım iddasında, dikkat ediniz... Mesaja git »
Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Şubat 2019 için; 1 bebek 2 yetişkin İstanbul-Vietnam bileti alacağız. Yaklaşık 1.500 USD fiyatlar var toplamda; indirimli alabilecek olan varsa DM! T... Mesaja git »
iphone hücresel güncelleme başarısız sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Birkaç telefoncu daha yapabiliriz dediler umarım off olma olayı düşük bir ihtimaldir!... Mesaja git »
iphone hücresel güncelleme başarısız sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yanıt için teşekkürler!... Mesaja git »
Arkadaşlar, Iphone 7 amerikadan aldığım cihazda da aynı sorun var. Apple hatalı üretimi ve Amerika' da ücretsiz tamir imkanı sunuyor. TR' de hızlıca ... Mesaja git »
Note 9 Sıfır Kutusunda konusunu başlattı (2 ay önce)
Merhaba arkadaşlar, Irak’ tan alınma Note 9 Siyah 128 GB satılıktır. Pazarlıksız 4.450 TL’ dir. Kargo alıcıya aittir, cihaz açılmamıştır!Sistem Notu :... Mesaja git »
2 adet apple watch-4 yeni seri için fiyat talep ettim arkadaşlar; umarım alışveriş gerçekleşecektir:)!... Mesaja git »
Arkadaşları

menem

anl_clk

drcgty

jovanovic

karatepe

lord0909

umut2300
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.063