Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hukuki34
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi3 Ekim ****
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Kasım 2006
2. el mesaj sayısı: 125
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 9 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Acemilik İskenderun Deniz Er Eğitim ve usta Marmaris Aksaz çıkanlara yardımcı olabilirim.... Mesaja git »
Beko mağazası açılış indirimleri Ümraniye başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Ben bu işyerinde hiçbirşey almam arkadaş. Dün geldim. Yarın dediler. Şimdi geldim yarın 11 de diyor. Daha açılışını tahmin edemeyen adamlara ben daha... Mesaja git »
Beko mağazası açılış indirimleri Ümraniye başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Ben an itibariyle bayiyi buldum. Ancak tadilat henüz bitmemiş. Yarına sarkmış. Bayi alemdağ caddesi üzeri finansbank yanı. Canparkı 300-500 metre geçi... Mesaja git »
[EFSANE BAŞLADI] GODZİLLA TÜRKİYE TOPRAKLARINA KAMP KURDU. başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Aylardır okurum bu arkadaşın yazdıklarını keyifle. Nedir alıp veremediğiniz anlamış değilim. 30 yaşındayım. Okulla fln işim biteli çok oldu ama acaba ... Mesaja git »
bim 15 ocak 2016 başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Yahu çöp nedir arkadaşlar. Ayıp yahu. Konuyu açan insana saygınız olsun. İlgini çekmezse birşey yazmazsın olur biter. Ayrıca her şirket sizin ilginizi... Mesaja git »
Hesapların yarısı Avea Mobil Ödeme’den! SETCARD başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Setcard İstanbul Sahrayıcedid ve Kadıköy'de bulunan Karma marketlerde geçerli. Bilginiz olsun.... Mesaja git »
Samsung 4K curved tv 48ju6570 bana göre çok iyi fiyat başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 yıl önce)
Kişiye özel değil elbette Adamın fiyat politikasına göre sıcak kabul gördüğü içindir. Kullanılan tabir doğrudur... Mesaja git »
Sony Playstation için Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
eptt avm de PS4 500GB + 2.Kol + Pes 2016 ve Ps4 Kulaklık 1539TL şeklinde kampanya yapmışlar. Fiyat iyi gibi geldi. Kahraman Konsol diye bir firmanın ... Mesaja git »
ARAL GAME TRENDYOL KAMPANYASİ başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
FM2016 nerede 200TL satıldı da 100TL'ye düşmüş. Bir Allah'ın kulu bana göstersin. Utanmazlar güya indirim yapmışlar. Terbiyesiz adamlar. Kendi mağazal... Mesaja git »
30-40 tane ne demek yahu! resmen kepazelik. biraz insaflı olun da birşeyi de suistimal etmeyin. ayıp be. ayrıca yok kargo parası var mı yok bilmem ne.... Mesaja git »
Arkadaşları

wolfie

day_walker83

GoKHaN_1907
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILIK ÇOK TEMİZ PS3 SÜPER SLİM + 2 ORJİNAL KOL + 3 OYUN
Alıcı: Storm86
Tarih: 18 Kasım 2015; 22:09:05
Yorum
Dostum cihaz yazdığın gibi temiz ve sorunsuz...Teşekkür ederim
Genel Puan

Ürün: DÜŞTÜ!!Çok Temiz Samsung CLX 3305-FN Lazer Renkli,Tarayıcı+Faks+Printer
Alıcı: oscardante
Tarih: 14 Ekim 2014; 0:14:10
Yorum
ilgili bir satıcı
Genel Puan

Ürün: Sadece bugün için satılık 27 günlük s3 mini
Alıcı: djtato
Tarih: 18 Aralık 2013; 17:06:56
Yorum
hersey ne dediyse o :))
Genel Puan

Ürün: Nokia C5-03 GARANTİLİ-TERTEMİZ
Alıcı: obecham
Tarih: 24 Mayıs 2011; 21:47:48
Yorum
Sorunsuz Bir Alışverişti .
İmza
Referanslarım: arda1811-Metalchurch-funkslap-day_walker83-ahmetonurcura-obecham-CanYücel-Şahin Abi-Storm86
Hakkında
Referanslarım: arda1811-Metalchurch-funkslap-day_walker83-ahmetonurcura-obecham-CanYücel-Şahin Abi-Storm86

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.093