Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Ben Aslında Yokum
Gerçek Adsinir
Doğum Tarihi1 Şubat ****
Konumİstanbul,Küçükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Ekim 2006
2. el mesaj sayısı: 15
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Kedi Sahiplenmek İstiyorum Ama Aklıma Takılan Sorular Var başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
hocam ufak sıkıntılar olacaktır tabii,pire gibi,onunda caresi var,pire damlası yada sprey gibi..ev serin temizliğini güzel yaparsanız pire olmaz...pir... Mesaja git »
Kedi Sahiplenmek İstiyorum Ama Aklıma Takılan Sorular Var başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
pire damlaları var ama küçük oldugundan uygun olacağını sanmıyorum..sprey var,üstündeki pireleri öldüren,yalamaması gerek gene sıkınca..veterinere dan... Mesaja git »
Kedi Sahiplenmek İstiyorum Ama Aklıma Takılan Sorular Var başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
oyle rakamlar yok hocam..o rakamlar ameliyatlık..bende yavru var 10 tane.vereyim 1 tanesini,istanbuldaysan..veteriner hastalık masraflarını ben karsıl... Mesaja git »
Maaşım ile nasıl bir yatırım yapabilirim? başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
hocam uzun vadeli kalacaksan borsadan hiç anlamasan bile olur :) ,fiyatının yüksek olması,düşüşte olması vs. hiç önemi yok,çünkü uzun süreli alıyorsun... Mesaja git »
10.000 TL'ye neye yatırım yapılabilir? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
bilmiyorum.bankayı arayıp sorun...... Mesaja git »
iş bankasından alabilirsin...ya da aracı kurumlardan.ben osmanlı menkul le calışıyorum.fonmarket ten getirilerine bak,araştır biraz..... Mesaja git »
fon al 500 civarı getirir,tabii götürebilirde :) .. iş teknoloji end. fonu.. ...ben 20bine bin tl den fazla kazandım...nadirde olsa ekside kapatır 12 ... Mesaja git »
Tapu kopyasını birine göndersem sorun olur mu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
ver tabii ne olacak..vermeden nasıl araştıracak adam...ben her müthaite veriyorum...... Mesaja git »
Maaşım ile nasıl bir yatırım yapabilirim? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
hocam çözüm yok sende hep nağmeler diziyorsun...onu bizde biliyoruz.bilgi paylaşım yapmayacaksan hikaye anlatmana gerek yok..... Mesaja git »
Kedim Titriyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
kırık olsa basamaz..cabuk iyileşiyorlar bir iki güne birşeyi kalmaması lazım..sorunu yok gibi duruyor.mırlama yapınca titretirler kendilerini,elleyin... Mesaja git »
Arkadaşları

jackhammer
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.070