Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Ben Aslında Yokum
Gerçek Adsinir
Doğum Tarihi1 Şubat ****
Konumİstanbul,Küçükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Ekim 2006
2. el mesaj sayısı: 15
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Topraktan Hissedarlık İle İlgili Bir Sorum Olacaktı başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
3 kardeşin payı yoksa birşey alamazlar..onların payı hissesi varmı..pay oranı kaç...bizim binada misal benim 32 de 8...onların 1 bile varsa isterler,a... Mesaja git »
Bu kadar kazandıran bir yatırım aracı ben henüz bilmiyorum- BORSA başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
demekki neymiş tahminlerin tutmuyor...ayı mayı hikaye.aselsana sökmez..bugünde çıktı,diğerleri çakıldı..ne zaman dediğin kadar düştüde şimdi düşecek..... Mesaja git »
Rezillik Enpara başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
çarpılırsın iftira atma..... Mesaja git »
Hisse senedi alımında alt limiti düşük bankalar??? başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
tanıdıgınız borsadan anlamıyor.. 1 hisse kaç tl ise o paraya alabilirsin...hiçbir bankanın alt limiti yoktur.istersen 1 hisse istersen bin hisse alabi... Mesaja git »
kayıtsız postlarınız geliyor mu?geliyorsa kaç günde? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
kargocuya baglı...işini yapıyorsa takipli ile aynı zamanda geliyor, erkenden 10-15 günde getirdi....yoksa kutuda bekliyor kargo,ne zaman canı isterse,... Mesaja git »
100 gram et kedi maması 0,62kr başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
aynen,kaliteli kuru mama;nd proplan orta karar,arada kızarmış tavuk ciğer et balık,haftada bir ayda bir yogurt,ve sürekli taze su...salam vs vermeyin ... Mesaja git »
Borsa Nereden oynanir başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
birşey olmaz hocam aynen devam ...çöpe gitmez hiçbir zaman..hisse adıda değişmez hocam,değişsede çöp olmaz..değişende var da batık hisseler..... Mesaja git »
Kedi Sahiplenmek İstiyorum Ama Aklıma Takılan Sorular Var başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
hocam ufak sıkıntılar olacaktır tabii,pire gibi,onunda caresi var,pire damlası yada sprey gibi..ev serin temizliğini güzel yaparsanız pire olmaz...pir... Mesaja git »
Kedi Sahiplenmek İstiyorum Ama Aklıma Takılan Sorular Var başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
pire damlaları var ama küçük oldugundan uygun olacağını sanmıyorum..sprey var,üstündeki pireleri öldüren,yalamaması gerek gene sıkınca..veterinere dan... Mesaja git »
oyle rakamlar yok hocam..o rakamlar ameliyatlık..bende yavru var 10 tane.vereyim 1 tanesini,istanbuldaysan..veteriner hastalık masraflarını ben karsıl... Mesaja git »
Arkadaşları

jackhammer
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.188