Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Ben Aslında Yokum
Gerçek Adsinir
Doğum Tarihi1 Şubat ****
Konumİstanbul,Küçükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Ekim 2006
2. el mesaj sayısı: 15
Son mesaj tarihi: 5 sa. önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
10.000 TL'ye neye yatırım yapılabilir? başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
bilmiyorum.bankayı arayıp sorun...... Mesaja git »
10.000 TL'ye neye yatırım yapılabilir? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
iş bankasından alabilirsin...ya da aracı kurumlardan.ben osmanlı menkul le calışıyorum.fonmarket ten getirilerine bak,araştır biraz..... Mesaja git »
10.000 TL'ye neye yatırım yapılabilir? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
fon al 500 civarı getirir,tabii götürebilirde :) .. iş teknoloji end. fonu.. ...ben 20bine bin tl den fazla kazandım...nadirde olsa ekside kapatır 12 ... Mesaja git »
Tapu kopyasını birine göndersem sorun olur mu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
ver tabii ne olacak..vermeden nasıl araştıracak adam...ben her müthaite veriyorum...... Mesaja git »
Maaşım ile nasıl bir yatırım yapabilirim? başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
hocam çözüm yok sende hep nağmeler diziyorsun...onu bizde biliyoruz.bilgi paylaşım yapmayacaksan hikaye anlatmana gerek yok..... Mesaja git »
Kedim Titriyor başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
kırık olsa basamaz..cabuk iyileşiyorlar bir iki güne birşeyi kalmaması lazım..sorunu yok gibi duruyor.mırlama yapınca titretirler kendilerini,elleyin... Mesaja git »
Maaşım ile nasıl bir yatırım yapabilirim? başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
tte fonunu tavsiye ederim..varmı tavsiyeleriniz,ne alınmalı ne yapılmalı hisse senedi,fon,yatırım hesabı nasıl olur vs..,açıkça yazarsanız.teşekkürle... Mesaja git »
Kedim Titriyor başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
sevince dokununca mırlaması titretmesi normalde ,ayaktayken titremesi oluyormu,yürürken sorun varmı,yemek yiyiyormu,hareketlimi canlımı...kuyrugu kıst... Mesaja git »
Kedim doğurdu sormak istediklerim var başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
nedenini bilemem de belki sağlıksız beslendiğinden fln olabilir,herşey olabilir..benim de bahcede baktıgım kedi 3 tane doğurdu 2 si ölü doğdu,biride b... Mesaja git »
Kedim doğurdu sormak istediklerim var başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
hocam banada versen bende yerim hergün ciğerle tavuk..yiyecek mecbur aç kalınca,ciğer varken hiçbir kedi yemez zaten sadece o değil,kötü alıştırmışsın... Mesaja git »
Arkadaşları

jackhammer
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.087