Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Mesutzgvn
Gerçek AdMesut Özgüven
Doğum Tarihi31 Mayıs 1979
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Aralık 2018
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 9 sa. önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Red Dead Redemption 2 Çevirisi(İstek) başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
türkçesi olmayan çöp bir oyun daha. gta 5 almıştım gta 6 çıkarsa korsan indireceğim artık. parayı ver ama kendi dilinde çıkmasın oh ne güzel. ırkçı bi... Mesaja git »
Red Dead Redemption Türkçe Yama Bilgilendirmesi ! başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
yine çöp bir oyun. hiçbir şey anlamadığım bir oyunda ancak gezebilirim. yükleyin bitmiş save game gezin. çöp.... Mesaja git »
600 trilyon Güneş'in parlaklığına sahip kuasar başlıklı konuya yorum yazdı (10 sa. önce)
600,000,000,000,000... Mesaja git »
2si1 | Nasıl teknoloji ve oyun editörü olunur? başlıklı konuya yorum yazdı (10 sa. önce)
Bu hafta güzel konu yok. Açıkçası donanımhaber gibi bir yerde çalışmam. Çünkü sürekli bir koşuşturma, stres, küfür içerikli yorumlar, herkesi memnun e... Mesaja git »
Mobil oyun tutkunları için yeni nesil gamepad başlıklı konuya yorum yazdı (22 sa. önce)
Dokunmatik ekranda gamepad deneyiminin güzel olacağını zannetmiyorum. O tuşları hissetmek önemli olan. Konsollar ne kadar gelişirse gelişsin o tuşlar ... Mesaja git »
Rekabet Kurumu’ndan Turkcell’e dev ceza başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
paketleri çok pahalı ceza yerinde olmuş. 159 liralık paketi 290 tl den satarsa olacağı buydu. iyi olmuş.... Mesaja git »
Mobil oyun tutkunları için yeni nesil gamepad başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Bunun ds4 e ayrı aparat olarak takılanı vardı bu daha iyi olmuş. Pil süresi ne kadar acaba? GTA tümü ve bully de ayrıca yarış ve strateji oyunlarda gü... Mesaja git »
Bizim binada suriyeli oy kullanabiliyor. Şaşırmadım.... Mesaja git »
Adam doğru söylüyor. Videoyu çeken arkadaşa teşekkürler. Ben de birkaç ekleme yapayım. Bizim burada (Sultanbeyli/İstanbul) Suriyelilere özel bina yap... Mesaja git »
SON DAKİKA: ABD'li papaz Brunson serbest bırakıldı! başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Papazı çok çabuk unuttu AKP kitlesi. Düne kadar papazı bırakmayız fetö gelecek papaz gidecek diye kendine güvenleri vardı. Bunlar böyle işte. Unuttula... Mesaja git »
Arkadaşları

pcwolf28
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109