Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
spyman
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Kasım 2004
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 23 sa. önce
Son giriş tarihi: 47 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Cevap: SAMSUNG GALAXY S8 / S8 PLUS [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (23 sa. önce)
ben bu ergen mesajını yeni gördüm, 18 yaş gurubu ne yazıkki böyle inceden inceye engelledim sizde ciddiye almayın.... Mesaja git »
Muharrem eski değil şimdiki defterleri açalım Münbiçte ortağın hdp nin canı yanıyor sende acı varmı Sihalarımız pkk yı vurdukça sezginin canı ya... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S8 / S8 PLUS [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Devlet neden numarasız mesaj atılmasına izin veriyor artık belediyelerden gelen mesajlar bıktırdı.... Mesaja git »
Donanımhaber Cumhurbaşkanlığı Seçim Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Okuyorum okuyorum acıyorum. En büyük chp hdp ip sp yalanı 16 yıldır fetö cü bunlardı yalanıdır. Gençler burada okuduğunuz fetö düşmanı gibi gözüke... Mesaja git »
Donanımhaber Cumhurbaşkanlığı Seçim Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
neyse biz sizden daha az sevmiyoruz bu ülkeyi muharrem kemalin uydusu olmasaydı, anarşist liseli gençler polise saldırdığında NOLUYOR orada derdi. d... Mesaja git »
Donanımhaber Cumhurbaşkanlığı Seçim Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
eren erdem bizi fetöye kemal göndedi dedi, tık yok. mit sırlarını kemal verdi, tık yok. sezgin tanrı kulu iha lar pk... Mesaja git »
muharrem seçilinde olacakları sümile edelimde kimse bilmiyordum demesin. adalet bakanı seçilir ve müsteşar atanır, yeni hsyk belirleni fetöcü hakimle... Mesaja git »
Muharrem ince başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Eren erdem beni fetöye kk fönderdi diye itiraf etyi. Hemde 17 25 ihanetinden sonra. Demekki kk ve ekibi yeni fetöcü.... Mesaja git »
<> Visco Yataklar!! Çok Önemli Sağlık Uyarısı !!! başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Wellmatt firmasından diamond 9 cm viskojel modelini istedim. 2 günde geldi. Vakumlu poşeti açım. 10 dakija havalandırıp alez i ni serdik. Koku yok ... Mesaja git »
Tanıdığım bir kaç kişinin CHP hakkında yorumu başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
abdullatif şener konyada halka yargılaacaksınız diyor. bu kin millet pardon zillet ortaklığını bitirdi.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hakkında
58DEF2AF4D36427A941199B0A95A7FC1.jpg58DEF2AF4D36427A941199B0A95A7FC1.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.391