Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
spyman
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Kasım 2004
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SAMSUNG GALAXY S8 / S8 PLUS [ANA KONU]-OREO GELDİ başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Themepas2001 uygulaması Kayıt yerr ve telefonda 120 150 ad izün vermiş. Hepsini kapattım ne işe yarıyor acaba. Güncellemeden sonra oldu.... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S8 / S8 PLUS [ANA KONU]-OREO GELDİ başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Benim saat 12 00 da pil % 20 ye inerdi . Saat 16 00 % 35 pil var. bence pil düzelmiş.... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S8 / S8 PLUS [ANA KONU]-OREO GELDİ başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Turkcell 4.5 g ile 3 dakikada Güncelledim . Salla kazandan 2 gb hediye tam denk geldi. Hızlanmış Klavye seçenekleri süper olmuş. Beğendim.... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S8 / S8 PLUS [ANA KONU]-OREO GELDİ başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
hayırl olsun 7 den farkı varmı... Mesaja git »
SU ARITMA CİHAZI TAVSİYE başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bende lafazan birine kanıp 700 tl ye 6 aşamaşı aldım. Markayı bilen yok.... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S8 / S8 PLUS [ANA KONU]-OREO GELDİ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Arkadaşlar pil % 65 den aniden % 9 lara iniyor. Android sistemi % 25 pil tüketiyor, çözüm varmı.... Mesaja git »
Almanya fetö yü neden kolluyor.... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S8 / S8 PLUS [ANA KONU]-OREO GELDİ başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
s7 edge ve s8 i 10 liralık slikon kılıfla korudum. belki 10 defa düştü ama hasar sıfır. slikon kılıf candır.... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S8 / S8 PLUS [ANA KONU]-OREO GELDİ başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Uygulama paralı gözüküyor.... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S8 / S8 PLUS [ANA KONU]-OREO GELDİ başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
S7 den s 8 e geçerken google drive yedek aldım. İlk kurulumda bütün yazışmalar s8 e geçti. Samsung bayii yaptı.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hakkında
58DEF2AF4D36427A941199B0A95A7FC1.jpg58DEF2AF4D36427A941199B0A95A7FC1.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.117