Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
spyman
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Kasım 2004
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 23 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Arkadaşlar pil % 65 den aniden % 9 lara iniyor. Android sistemi % 25 pil tüketiyor, çözüm varmı.... Mesaja git »
Almanya fetö yü neden kolluyor.... Mesaja git »
s7 edge ve s8 i 10 liralık slikon kılıfla korudum. belki 10 defa düştü ama hasar sıfır. slikon kılıf candır.... Mesaja git »
Uygulama paralı gözüküyor.... Mesaja git »
S7 den s 8 e geçerken google drive yedek aldım. İlk kurulumda bütün yazışmalar s8 e geçti. Samsung bayii yaptı.... Mesaja git »
çok şanslısın. bizde zırt pırt açılıyor. nasıl kapattın.... Mesaja git »
S7 edge den s 8 e geçtim. İyiki geçmişim. Çerçeve yok, bütün ekran benim. Gerisi teferruat.... Mesaja git »
Komşular ile Atık Su Tesistı Sorunu (Bilenler Lütfen)... başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
hattın kırılıp düzeltilmesi en çok 1 hafta, su sesini ve oluşan şafttan konuşmaları dinlemek, bizim konuşmalarımızın dinlemesi bir ömür.... Mesaja git »
Komşular ile Atık Su Tesistı Sorunu (Bilenler Lütfen)... başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Aynı problemi yaşıyorum. Planda olmayan pissu hattı çocukların odasından geçerek aşağı iniyor, Pissu şaftı ve yalıtımı yapılmamış, üst komşum idare ed... Mesaja git »
Yeni navigasyon bölgesinde sol noktaya dokununca tam ekran özelliği kapanıyor ve uygulamada gmzükmeyen düğmeler gözüküyor. Tam ekran ekranı uzatınca ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hakkında
58DEF2AF4D36427A941199B0A95A7FC1.jpg58DEF2AF4D36427A941199B0A95A7FC1.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125