Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
spyman
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Kasım 2004
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 25 gün önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+ yeni fotoğraflarla sızdı başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
silikon kılıf ince olmasına rağmen, darbeyi çok iyi emiyor. s7m de de aynı silikon kılıf vardı ve çok iyi korumuştu. sizde kılıf varmıydı?... Mesaja git »
Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+ yeni fotoğraflarla sızdı başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
15 liralık silikon kılıfla koruduğum s7 edge en az 5 defa yere düştü , sadece camın köşesi pürüzlendi, sizin telefonlar böyle nasıl dağılıyor anla... Mesaja git »
Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+ yeni fotoğraflarla sızdı başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
s7 edgeyi niye değişeyim. özellikle parmak izini hiç sevmedim.... Mesaja git »
@@ Hangi pvc pencere markası @@ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
o zaman köpük + fitil mi uygulama yapmak lazım, ben 3x 2 mt lik penceremi içten ve dıştan da çıta yaptırdım ama rüzgar üfledi, söktürüp yeniden yapt... Mesaja git »
fiyat 3 pencere için winsadan dediğiniz gibi geldi, peki 3 + 12 + 3 normal izocam ve 80 lik profil, alman şişen bant uygulaması işimi görür mü ?... Mesaja git »
Mini güncellemeden sonra yan odadaki point den tek diş wi fi görüyor. 3 dişti. Samsung yine attı golü.... Mesaja git »
bahsettiğimiz özellikleride 1,5 x 1,5 m 3 ad pencere kaça yaptırılmalıdır. selamlar.... Mesaja git »
Ankarada bulunduğum mahalle köpek kaynıyor. Evin doğramaları ahşap ve ses alıyor.tam ısı ve ses yalıtımı sağlayacak, şişen bant , dolgu fitilleri, 4... Mesaja git »
S7 edge bu hali ile 2 3 yıl kral. Bende s7 edge mi değişirmeyeceğim. S8 benim için hayal kırıklığı.... Mesaja git »
Samsung Galaxy Note 10.1 [ Ana Konu ] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ben note 3 kalemi aldım. Biraz küçük baş kısmına slikon yapıştırıcı ile başlık yaptım. Hb dan sipariş verdim. Gayet iyi. 23 tl.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hakkında
58DEF2AF4D36427A941199B0A95A7FC1.jpg58DEF2AF4D36427A941199B0A95A7FC1.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.109