Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Donatn
Gerçek Addonat nayir
Doğum Tarihi20 Mart 1982
Meslekbankacı
KonumKayseri
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Ekim 2006
2. el mesaj sayısı: 174
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
CALL OF DUTY: BLACK OPS 4 [PC ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Ben BF serisinde ping den çok şikayetçi değildim ama Pubg de çok fark ediyor. Kayının arkasına geçip 2.silaha geçerken öldüğün sahnelere falan denk ge... Mesaja git »
CALL OF DUTY: BLACK OPS 4 [PC ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Oyuna değil pinge alışmışsın sen bence... Mesaja git »
emeğe emekçiye lafım yok. Benim kargo yüzünden 10 yıllık resim arşivimde gitti zamanında.paketlemelrde sorun olduğunu nereden biliyorsun.Yazdım zaten ... Mesaja git »
GEçen hafta yoğunluk ölçer aldım. İtinayla paketlenmiş olmasına rağmen kırmayı başarmışlar. Firma sağ olsun bir tane daha gönderdi onuda kırdılar. Tek... Mesaja git »
The Outer Worlds (PC Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Borderlands benzerliği ile beni benden aldı..... Mesaja git »
GAME OF THE YEAR (GOTY 2018) 07/12/2018 YILIN OYUNU GOD OF WAR !!! başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Bana göre RDR2 yi yücelten Arthur karakteri olmuştu. Yılın ödülleri de bence çok yerinde olmuş .God of War un sunduğu dünya da bambaşkaydı. Mistik öge... Mesaja git »
Yeni Samurai Shodown 2019'un İkinci Çeyreğinde Çıkacak başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Süper haber.... Mesaja git »
Outdoor Markaları Hakkında Genel Bilgiler başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Aşağıdaki ürün boyner de 300 tl. linkte daha ucuz. Geçen hafta aldım. Henüz dışarıda giymedim ama hafif ve rahat bir bot. Ha ne kadar sağlamdır ilerde... Mesaja git »
RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Online da hazine haritalarında nokta atışı yer gösteriyor mu? En sevdiğim şey bu oyunda ki o tek kare resme bakıp hazine aramak. Gerçi bu durumda yout... Mesaja git »
RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Benim gibi ps4 oynarken atıştırmayı seviyorsan atın g.tüne plaka falan al. O zıçış animasyonu bile 3 saniyeden fazla.Gece gündüz döngüsüne kısa derler... Mesaja git »
Arkadaşları

iexorcism

Axyturk

Avcıdoğan

Dynamole

bulamadımbirşey

Guest-82BEAE867

CcOOO
Pano

Amanumman
24 Eylül 2009; 21:32:21
Valla iyi adamdır kendileri.Şahsen tanırımmmm....
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hakkında
PSN=DONATN

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.110