Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Donatn
Gerçek Addonat nayir
Doğum Tarihi20 Mart 1982
Meslekbankacı
KonumKayseri
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Ekim 2006
2. el mesaj sayısı: 174
Son mesaj tarihi: 13 sa. önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Atatürkcülerin Andimiz'i cok sevmesi yanlis bir tutum başlıklı konuya yorum yazdı (13 sa. önce)
Çerkezim, andımızı okumak çocukken de zoruma gitmedi şimdi de gitmez. Çocuğumda okuyor olsaydı sorun etmezdi. Bunları Türk milliyetçiliği savunuculuğu... Mesaja git »
Cinemaximum kazığı başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
hepsiburada dadan aldım starwars dü sanırım film. ÇAt bu filmde kodu işletemiyoruz demesinlermi. Biri geliyor biri gdiyor en ben sakince seyrediyorum ... Mesaja git »
ORİS TELEKOM VDSL 60 TL 50 mbps Kadar Oldu Taahhüt Akn Yok başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
ticket internet sitesinden form dolduruyorsun.Sonra oris seni arıyor. , Ben şöyle yaptım ticket dan formu doldurup orisi aradım oris hızlandırdı.... Mesaja git »
SÜPERONLİNE FİBER DE TAHAÜTÜ BİTEN ÜYELER başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
ARkadaşlar 13.10. da bitiyor aboneliğim. En kolay nasıl kapattırabilirim. 4x4 kampanyasıyd. Telefonu ayrı,tvyi ayrı interneti ayrımı kapattırıyoruz. s... Mesaja git »
ORİS TELEKOM VDSL 60 TL 50 mbps Kadar Oldu Taahhüt Akn Yok başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Ben ticket kullanıyorum ama nereden bu kampanya ile kayıt yaptıracağımı bulamadım. Oris sitesinden obonelik kaydı başlatıyorum kampanyalar kısmına gel... Mesaja git »
Star Citizen (Çıkmadı) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Ya arkadaş uzay meraki olan su oyuna gönül veren cikmasina en az 5 sene olduğunu bile bile para veren kim isterki unlu oyuncu modellemelerini? Ben bun... Mesaja git »
TV+ DAN SONRA konusunu başlattı (11 gün önce)
Arkadaşlar Superonline ı kapattırıyorum .Haliyle TV+ aboneliğimi de sonlandıracağım.İnternet 100 mps AKK sız ORsi den alacağım. TV ise bağımsız olarak... Mesaja git »
ORİS TELEKOM VDSL 60 TL 50 mbps Kadar Oldu Taahhüt Akn Yok başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
SO dan geçmeyi düşnüyorum .Bİr hafta kaldı bitmesine. SO da 100 MPS idi bunda kaç alırım nasıl öğrenebilirim ? Birde en önemlisi TV zöelliği SO da tv ... Mesaja git »
RING OF ELYSIUM - ANA KONU (YENİ OYUN) başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Ben denedim Pubg e rakip oalcaksa biraz yolu var daha. Vuruş hissi kötü, animasyonlar kötü. Bana biraz daha arcade geldi. ARma 3 deki ağır başlılıktan... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Oyun adı: uncherted 4 Pri-Sec: pri Alındığı ülke:TR Fiyat: 30 Ödeme: banka hesabına havale Diğer hak: forumda... Mesaja git »
Arkadaşları

iexorcism

Axyturk

Avcıdoğan

Dynamole

bulamadımbirşey

Hupogrammos

CcOOO
Pano

Amanumman
24 Eylül 2009; 21:32:21
Valla iyi adamdır kendileri.Şahsen tanırımmmm....
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hakkında
PSN=DONATN

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.110