Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ccguven
Gerçek AdCem Caner
Doğum Tarihi9 Temmuz 1989
KonumAdana, Çukurova
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Kasım 2004
2. el mesaj sayısı: 14
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
JAILBREAK - iOS 11.0 - 11.1.2 ÇIKTI !!! (Substrate Bekleniyor) ... başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Hocam bende tam olarak bilmiyorum aslında o konuyu bilen bir arkadaş yanıtlarsa daha iyi olur. Ben 10.3.2 siz 10.3.3 aynı makine. Bende oldu sizde olm... Mesaja git »
JAILBREAK - iOS 11.0 - 11.1.2 ÇIKTI !!! (Substrate Bekleniyor) ... başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Umarım sorunun hallolur, Meridianda silme işlemi yap yeniden başlat meridian kalsada olur goblini yükle.... Mesaja git »
Evet bir problem var ama ne? Size tavsiyem son olarak meridianı yükleyip cydiayı silme seçeneğini deneyin birkaç kez dpgk yapın ve goblin tekrar yükle... Mesaja git »
filza programını deneyin.... Mesaja git »
İlk yt++ denedim bende de kurulmadı, kuruldu gibi gösteriyor(springboard hata değil bazı programlarda öyle çıkıyor). Ekranda çıkmıyor sorun programda.... Mesaja git »
Eğer cydia ya girerken herhangi bir veritabanı hatası almıyorsanız jailbreak tamamdır. Ancak çoğu uygulama ios 10 da uyumsuz olduğu için belki çalışmı... Mesaja git »
Başınıza gelen olayı reddit de birçok kişinin yaşadığını gördüm. re-bootstrap yaparsanız hata olur diyenler vardı ama tam olarak olayı bilmiyorum. Şi... Mesaja git »
Benim air de meridian ve onunla beraber gelen cydia yüklüydü ama çalışmıyordu düzgün. goblin rc1 yükleyince cydia normal çalışmaya başladı.... Mesaja git »
g0blin rc1 çıktı air wifi 10.3.2 de sorunsuz cydia çalışıyor.... Mesaja git »
Yanıyor!!! İphone 8 64 GB Demo 2549 TL başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Donanımhaber ahalisi bile bu fiyatı görünce kap kap moduna girmiş. Gözümde 2klık değeri olmayan telefona ne 8k ne 2.5k vermek istemem doğrusu. Dolar s... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.212