Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Drima
Gerçek AdElijah Kamski
Doğum Tarihi12 Ekim 1988
MeslekBilgisayar Mühendisi (2012)
İlgi AlanlarıDonanım, Spor, Oyun, Müzik, Ekonomi
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Ağustos 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ω|GOD OF WAR|PS4 ANA KONU|METASCORE:94|Ω başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Süpermiş ya... Mesaja git »
Mount & Blade II: Bannerlord'da Çocuk Sahibi Olabileceksiniz başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Önümüzdeki yıl da çıkmazsa çok ama çok zor işi. Hani biraz rpg'si ile çeşidi ile iş görür şimdi ama sonrası.. Zor.... Mesaja git »
SPIDER MAN (INSOMNIAC GAMES) "PLAYSTATION 4 EXCLUSIVE" başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Turf Wars yeni bitti. The Heist eklentisine oranla daha sönük ama birkaç yan görev adı altında şeyler (az da olsa spoiler olduğundan söylemeyeyim) va... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Geçen yıl bu zamanlar 132TL'ye almıştım Plus'ı güzel olmuştu.. Yenileme niyetim yoktu ama 143TL'yi görünce almaya karar verdim. Zaten TR PSN'den oyun ... Mesaja git »
RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Sıfır spoiler ile bitirmenin tadına vardım bi 10 gün önce. (yine forumda sağlam troll olayları dönmüş GoW'da olduğu gibi, girmediğim çok iyi oldu özet... Mesaja git »
Devil May Cry 5 PC Sistem Gereksinimleri başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Salla parti değilde keşke daha ayrıntılı bir sistem gereksinimi yapsalardı. 1080p 30-60fps ultra, 4k ultra gibi gibi. Neyse çıkınca göreceğiz ne durum... Mesaja git »
Cips+Kola 10TL !!! Fiyat etiketleri gıcır gıcır ! başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Yerli ve milli koka koladan tasarruf olmas. 330ml olana 10tl deseler gene alıp içmek zorundasın ülkemiz için. Unutma dış güşler.... Mesaja git »
Çalışan insan ürünleri parayla değil zamanla satın alır başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Örnek hoşuma gitti, tabii 1162 saat çalışıp alanların ülkesinde yaşamak biraz üzdü ama ne yapalım.. 21. yy da doğa doğa burada doğduk... Mesaja git »
Bu ülke otomobil severler için tam bir cehennem başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Hocam başlık eksik olmuş. Bu ülke yaşamayı sevenler için tam bir cehennem olacak o... Mesaja git »
Venezuella önümüzdeki seçimlerinde oy dağılımına bakacağım. Bakalım zihniyet benzer mi... Mesaja git »
Arkadaşları

ege_

the-music

Dark Saga

Solomun

Ustanak

Ali129

SantaMonicaStudios87
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
Opel, Toyota
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell, Vodafone, Türk Telekom
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PS4
Takım
Galatasaray, Beşiktaş, Trabzonspor, Fenerbahçe
TV
Sony, LG, Samsung
Klima
Mitsubishi Heavy
Ses Sistemi
Logitech, Creative
Tablet
Tab
Notebook
MSI
GPS, Navigasyon
Tomtom, Garmin
Fotoğraf Ekipmanları
FujiFilm, Canon
Motosiklet
Honda, Aprilia
Dünyadan Futbol
FC Internazionale Milano, PSG
Kulaklık - Amfi
Sony
Basketbol
Chicago Bulls, Anadolu Efes
İşlemci
Intel
Anakart
MSI
Sabit Disk
Samsung
Ekran Kartı
MSI
Kombi
Demir Döküm
Modem
Airties, TP-Link
Beyaz Eşya
Beko, Vestel, Ariston
Milli Takımlar
Turkiye
Formula 1
RedBull Racing, McLaren

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.219