Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
okean
Gerçek Adokean okean
Konumİstanbul,Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Eylül 2006
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SU ARITMA CİHAZI TAVSİYE başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Antalya gibi şebeke suyunun aşırı kireçli ve çok toprak artıklı olduğu bir şehir için daire girişi tortu+silifoz filtre taktırmak istiyorum. bu şekild... Mesaja git »
Ford Figo Geliyor (Mu?) konusunu başlattı (5 ay önce)
Sağdan direksiyonlu TDCi dizel bir Ford Figo Gölcük civarlarında trafikteydi. Yeni Hint malı A segmentimiz (muhtemelen Ford Ka+ olarak) yakında burala... Mesaja git »
Klima tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Altus ALK1820 A++ 18.000btu modelini 50TL Worldpuan hediyesiyle toplamda 9 taksit 2799TL'ye aldım. Arçelik servis ertesi gün gelip kurulum yaptı, dış ... Mesaja git »
KABLONET [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Bende 10 dakikada bir internetin 15-20 saniyeliğine keslip yeniden gelmesi problemi vardı. Herşeyi denedim en sonunda CBW-383Z4 modemin Güvenlik sekme... Mesaja git »
Yıl 2010 vs yıl 2015 başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
hacı git onun yerine beton pompası sesi falan dinle bünyeye çok yararlı yeminlen. çevre bakanımızın yalancısıyım http://m.radikal.com.tr/... Mesaja git »
Sosyal medyayı aktif kullanmasıyla bilinen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Twitter'ın başlattığı anket uygulamasını kullanmaya başlad... Mesaja git »
“Oy ve Ötesi üyeleri sandığa Gelmesin” başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Anlayamazsiniz... Mesaja git »
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin tarafsızlığı tartışmalı hale gelen devlet televizyonu TRT’ye tepki göstererek mikrofonunu açıklama yapacağı masad... Mesaja git »
Anadolu Grubundan Vals Krizinde Geri Adım konusunu başlattı (3 yıl önce)
Anadolu Efes'ten 'vals'te geri adım http://www.cumhuriyet.com.tr/Archive/2015/10/30/399807_resource/46.jpeg Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Bunlar... Mesaja git »
ekşi'deki dünkü buluşmada başka bomba cevaplar da varmış: Soru: Sayın baskan; sıyası erk sahıbı ıktıdar partısının secım vaatlerınızı dersıne cal... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.141