Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Sliskelion
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi6 Eylül 1997
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Mayıs 2017
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
iPhone sonunda USB-C bağlantı noktasına kavuşuyor başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Orijinal kabloları artık düzgün olsun da, 5-6 ayda hali kalmıyor, istisnasız her iPhone kullanıcısının lightning kablosu her tarafından dağılıyor özel... Mesaja git »
100 dolar daha ucuz 2080 den. 16GB Hbm bellekler maliyeti çok yüksek tutuyor, büyük ihtimalle Radeon 7, 2080 den daha maliyetli bir kart.... Mesaja git »
Sony Xperia XZ4'ün Antutu puanı ortaya çıktı başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Ahh çentik nerede, çerçeveler çok kalın tü kaka.... Mesaja git »
Su damlası çentikli Samsung Galaxy M20 geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Bütün markaların cihazları bir birine benziyor... Ben böyle tüketicinin de...... Mesaja git »
Fiyatlar düşmüş, ben şu anda 140 tl veriyorum 35Mbps platin pakete.... Mesaja git »
16 çekirdeğe kadar ölçeklendirilebilen Ryzen 3 işlemciler geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Böyle gelmesi mümkün değil ya. Bu ne, önceki sistemleri atalım.... Mesaja git »
Sony Xperia XZ4'ün teknik özellikleri sızdırıldı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
https://www.oled-info.com/sony-xperia-xz3 Burada böyle yazılmış, kendi oled televizyonlarında da LG panel kullanıyorlar diye biliyorum.... Mesaja git »
Yani şu fiyatları görüp, alt tarafı basit bir matematik yaparak hala tercih eden varsa, daha çok öperler bu milleti. Keyfe bak istedikleri gibi fiyat ... Mesaja git »
Netflix, kült anime Cowboy Bebop'ın dizisini çekiyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Yapmayın etmeyin allah aşkına.... Mesaja git »
Güzel gözüküyor, parmak izini de tekrardan köşeye almışlar. Tabi bizim ülkemize uğramayacak bu cihaz.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.203